mindaugas kavoliūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas kavoliūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas kavoliūnas“.

M. Kavoliūnas finišavo 20-oje vietoje

Trečiadienį Švedijoje prasidėjusio pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 20 metų) biatlono čempionato jaunimo vaikinų 15 km lenktynėse Lietuvos atstovas Mindaugas Kavoliūnas užėmė 20-ąją vietą. Kitas lietuvis - Tomas Kaukėnas buvo 21-as. Nugalėjo 20-metis prancūzas Janas Gigonė (Yann Guigonnet). Kartą šaudykloje suklydęs biatlonininkas distanciją įveikė per 43 min. 11,3 sek. Antrąją vietą užėmė 20-metis italas Mikaelis Galasis (Michael Galassi, +39,8 sek.; 3 baudos min.
2010-01-27

Lietuvos biatlonininkė liko septinta

Švedijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės pirmojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė pranoko 107 varžoves ir užėmė septintąją vietą. Nugalėjo be klaidų šaudžiusi vokietė Juliana Del (Juliane Doll). Ji distanciją įveikė per 22 min. 40,3 sek. 25 metų D. Rasimovičiūtė, kuriai taip pat neteko įveikti nė vieno baudos rato, nugalėtojai pralaimėjo 55,7 sek.
2009-11-28

Lietuvė D. Rasimovičiūtė Europos biatlono čempionate finišavo aštunta

Europos atvirajame biatlono čempionate Rusijoje sekmadienį moterų 10 km persekiojimo rungtį Diana Rasimovičiūtė tarp 29 dalyvių baigė aštunta. 25-erių Lietuvos biatlonininkė šaudykloje suklydo du kartus, o nuotolį nušliuožė per 39 minutes 18,3 sekundės. D.Rasimovičiūtę nuo aukso medalį iškovojusios Slovakijos atstovės Anastasijos Kuzminos (36:03,2; 1 klaida šaudykloje) skyrė daugiau kaip 3 minutės.
2009-03-02

Vankuveris rengiasi žiemos olimpiadai

2010 metų žiemos olimpinių žaidynių sostinėje Vankuveryje (Kanada) tris dienas vyko plenarinės sesijos. Jose Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) atstovai ir Vankuverio žaidynių organizacinio komiteto darbuotojai supažindino, kaip vyksta pasirengimas, aprodė sporto bazes ir kitus olimpinius objektus. Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (LTOK) Vankuveryje atstovavo Kalgario olimpinė čempionė Vida Vencienė ir Ijolė Domarkienė.
2009-02-27

Europos biatlono pirmenybėse T. Kaukėnas finišavo 32-as

Čekijoje vykstančiame Europos biatlono čempionato 12,5 km jaunimo vaikinų persekiojimo lenktynėse 32-as tarp 49-ių dalyvių (startavo 50) finišavo Tomas Kaukėnas.38-as iššliuožęs į distanciją Lietuvos biatlonininkas net 7 kartus suklydo šaudykloje ir finiše 7 minutes 50,2 sekundės pralaimėjo jau trečiąjį aukso medalį iškovojusiam rusui Antonui Šipulinui (42 min. 15,5 sek.), kuris šįsyk šaudė ypač netaikliai ir suko net 8 baudos ratus.
2008-02-23

Europos biatlono pirmenybėse T. Kaukėnas finišavo 46-as

Čekijoje vykstančiame Europos biatlono čempionato 10 km jaunimo vaikinų sprinto lenktynėse 46-as tarp 75 dalyvių (startavo 77) buvo Tomas Kaukėnas. Lietuvos biatlonininkas 5 kartus suklydo šaudykloje, o finiše 5 minutes ir 7,1 sekundės pralaimėjo jau antrą aukso medalį iškovojusiam rusui Antonui Šipulinui (27 min. 25,2 sek.), kuris suko vos vieną baudos ratą.
2008-02-22

Europos biatlono pirmenybėse lietuvis finišavo 37-as

Trečiadienį Čekijoje prasidėjusio Europos biatlono čempionato 15 km jaunimo vaikinų asmeninėse lenktynėse 37-as tarp 76 dalyvių (startavo 78) buvo Tomas Kaukėnas.Lietuvos biatlonininkas 4 kartus suklydo šaudykloje, o finiše 8 minutes ir 10,8 sekundės pralaimėjo aukso medalį iškovojusiam rusui Antonui Šipulinui (43 min. 27,0 sek.
2008-02-20

Biatlono varžybose M. Kavoliūnas finišavo 16-as

Penktadienį Slovakijoje prasidėjusiame šeštajame Europos biatlono taurės varžybų etape šešioliktas jaunimo vaikinų 10 km sprinto rungtyje finišavo Mindaugas Kavoliūnas. Lietuvos biatlonininkas dukart suklydo šaudykloje bei finiše 1 minutę 52,2 sekundės pralaimėjo nugalėtoju tapusiam latviui Andrejui Rastorgujevui (24 min. 50,0 sek.
2008-01-18

Lietuvių fiasko Europos biatlono taurės varžybų persekiojimo lenktynėse

Lietuvos atstovų fiasko Italijoje baigėsi aštuntasis Europos biatlono taurės varžybų etapas.Jaunimo merginų 10 km persekiojimo lenktynėse aplenkusios tik latvę Eliną Eiduką lietuvės Lina Kreivėnaitė, Sigita Baušytė ir Miglė Bindoriūtė užėmė atitinkamai 32-ą, 33-ą ir 34-ą vietas.Net 9 kartus suklydusi šaudykloje L. Kreivėnaitė finiše 21 minutę 23,3 sekundės pralaimėjo vėl nugalėtoja tapusiai vokietei Susann Koenig (41 min. 01,3 sek.
2007-03-18

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Tomas Kaukėnas buvo 41-as

VIII-ajame Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje Ispanijoje penktadienį 41-as vaikinų 10 km biatlono varžybų persekiojimo lenktynėse finišavo Tomas Kaukėnas (40 min. 37,9 sek.