Čekijoje vykstančiame Europos biatlono čempionato 12,5 km jaunimo vaikinų persekiojimo lenktynėse 32-as tarp 49-ių dalyvių (startavo 50) finišavo Tomas Kaukėnas.

38-as iššliuožęs į distanciją Lietuvos biatlonininkas net 7 kartus suklydo šaudykloje ir finiše 7 minutes 50,2 sekundės pralaimėjo jau trečiąjį aukso medalį iškovojusiam rusui Antonui Šipulinui (42 min. 15,5 sek.), kuris šįsyk šaudė ypač netaikliai ir suko net 8 baudos ratus.

Kitas lietuvis startavęs persekiojimo lenktynėse - Mindaugas Kavoliūnas (+10:27,0; 7 netaiklūs šūviai) - užėmė 43-ą vietą.

Sidabro medalis jaunimo persekiojimo lenktynėse atiteko iš dešimtosios pozicijos startavusiam austrui Dominikui Landertingeriui (+18,5 sek.; 4), bronza - bulgarui Krasimirui Anevui (+57,9; 4).

Europos biatlono čempionato Čekijoje vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį triumfavo Rusijos sportininkai: čempionu tapo Sergejus Konovalovas (39:15,3; 3), antrą vietą užėmė Artiomas Gussevas (+16,4 sek.; 5), o trečias liko Maksimas Maksimovas (+26,4 sek.; 2).