Lietuvos atstovų fiasko Italijoje baigėsi aštuntasis Europos biatlono taurės varžybų etapas.

Jaunimo merginų 10 km persekiojimo lenktynėse aplenkusios tik latvę Eliną Eiduką lietuvės Lina Kreivėnaitė, Sigita Baušytė ir Miglė Bindoriūtė užėmė atitinkamai 32-ą, 33-ą ir 34-ą vietas.

Net 9 kartus suklydusi šaudykloje L. Kreivėnaitė finiše 21 minutę 23,3 sekundės pralaimėjo vėl nugalėtoja tapusiai vokietei Susann Koenig (41 min. 01,3 sek.; 5 baudos ratai).

8 baudos ratus sukusi S. Baušytė nuo vokietės atsiliko 22 min. 17,4 sek., o 10 kartų šaudykloje nepataikiusi M. Bindoriūtė - 22 min. 21,7 sek..

Antrąją ir trečią vietas vietą šioje rungtyje užėmė prancūzės atitinkamai Marine Bolliet (+2:34,1 sek.; 1) ir Anais Bescond (+2:58,7; 1).

Visai šeštadienį nepasisekė Lietuvos vyrams, kurie užėmė paskutiniąsias vietas: vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse Viačeslavas Rumiancevas (+21:36,4; 9) liko 46-as, o analogiškoje distancijoje jaunimo grupėje startavę Tomas Kaukėnas (+24:09,5; 9) ir Mindaugas Kavoliūnas (+29:17,5; 9) užėmė atitinkamai 49-ą ir 50-ą vietas.

Ir vyrų, ir jaunimo varžybose pergales iškovojo Vokietijos sportininkai - atitinkamai Norbertas Schilleris (36:20,9; 3) bei Sebastianas Bertholdas (39:20,2; 1).