anais bescond

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anais bescond“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anais bescond“.

Olimpinė vicečempionė kovoja ir už diskvalifikuotą brolį iš Rusijos

Slovakijai atstovaujanti rusė Anastasija Kuzmina tapo olimpine vicečempione. 33-ejų biatlonininkė teigia Pjongčange kovojanti ir dėl savo brolio – diskvalifikuotos Rusijos žvaigždės Antono Šipulino. Brolis paprašė iškovoti medalį 30-mečiui biatlonininkui dalyvauti Pjongčango žiemos žaidynėse uždraudė Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK). „Nenoriu daug kalbėti apie šią situaciją. Apgailestauju dėl to, kas įvyko su mano broliu. Žinoma, ilgiuosi jo.
2018-02-12

Lietuvių fiasko Europos biatlono taurės varžybų persekiojimo lenktynėse

Lietuvos atstovų fiasko Italijoje baigėsi aštuntasis Europos biatlono taurės varžybų etapas.Jaunimo merginų 10 km persekiojimo lenktynėse aplenkusios tik latvę Eliną Eiduką lietuvės Lina Kreivėnaitė, Sigita Baušytė ir Miglė Bindoriūtė užėmė atitinkamai 32-ą, 33-ą ir 34-ą vietas.Net 9 kartus suklydusi šaudykloje L. Kreivėnaitė finiše 21 minutę 23,3 sekundės pralaimėjo vėl nugalėtoja tapusiai vokietei Susann Koenig (41 min. 01,3 sek.
2007-03-18

Europos biatlono taurės varžybose S. Baušytė ir E. Musteikis finišavo 25-i

Italijoje prasidėjusiame trečiajame 2006-2007 metų sezono Europos biatlono taurės etape merginų 12,5 km asmeninėse lenktynėse 25-ąją vietą tarp 31 finišavusios sportininkės (dvi nebaigė distancijos) užėmė Sigita Baušytė.Lietuvos biatlonininkė finiše 14 minučių ir 56 sekundes pralaimėjo nugalėtoja tapusiai rusei Jekaterinai Šumilovai (50 min. 51,9 sek.