Sigita Baušytė.
Lietuvos biatlonininkė finiše 14 minučių ir 56 sekundes pralaimėjo nugalėtoja tapusiai rusei Jekaterinai Šumilovai (50 min. 51,9 sek.).
26-ąja pozicija šioje rungtyje tenkinosi Lina Kreivėnaitė (+15:06,6), 27-ąja vieta - Miglė Bendoriūtė (+15:39,8), kuriai pavyko aplenkti dvi vengres, lenkę bei ispanę.
Antrąją bei trečiąją vietas merginų rungtyje užėmė prancūzės Laure Bosc (+36,6 sek.) ir Anais Bescond (+1:19,9).
Vaikinų 15 km asmeninėse lenktynėse penktadienį Eivydas Musteikis tarp 28 biatlonininkų (startavo 31) taip pat buvo 25-as.
Aplenkęs argentinietį bei du vengrus, Lietuvos biatlonininkas finiše 22 minutes 34,5 sekundės atsiliko nuo rungties nugalėtojo prancūzo Alexio Boeufo (57:52,1).
Antrąją vietą užėmė kitas Prancūzijos sportininkas Jeanas Guillaume`as Beatreix`as (+3:17,3), o trečias finišavo italas Riccardo Romani (+4:54,0).