sebastianas bertholdas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sebastianas bertholdas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sebastianas bertholdas“.

Lietuvių fiasko Europos biatlono taurės varžybų persekiojimo lenktynėse

Lietuvos atstovų fiasko Italijoje baigėsi aštuntasis Europos biatlono taurės varžybų etapas.Jaunimo merginų 10 km persekiojimo lenktynėse aplenkusios tik latvę Eliną Eiduką lietuvės Lina Kreivėnaitė, Sigita Baušytė ir Miglė Bindoriūtė užėmė atitinkamai 32-ą, 33-ą ir 34-ą vietas.Net 9 kartus suklydusi šaudykloje L. Kreivėnaitė finiše 21 minutę 23,3 sekundės pralaimėjo vėl nugalėtoja tapusiai vokietei Susann Koenig (41 min. 01,3 sek.
2007-03-18

Europos biatlono taurės varžybų jaunimo persekiojimo lenktynėse lietuviai liko paskutiniai

Čekijoje vykstančiame šeštajame Europos biatlono taurės varžybų etape jaunimo vaikinų 12,5 km persekiojimo lenktynėse Lietuvos atstovai ketvirtadienį užėmė tris paskutines vietas. Aleksandras Pečionkinas, šaudykloje suklydęs net 13 kartų ir finiše nugalėtojui prancūzui Alexisui Boeufui (38 min. 41,1 sek.; 5 netaiklūs šūviai) pralaimėjęs net 24 minutes 43,2 sekundės, buvo 31-as. Jis net 6 min. 20 sek. atsiliko nuo artimiausio varžovo - 30-oje vietoje likusio esto Jurijaus Sirkovo.