Penktadienį HNK „Gorica“ klubas sužaidė paskutines sezono išvykos rungtynes su „Hrvatski Dragovoljac“ ekipa. Prieš šią akistatą „Gorica“ saugas Paulius Golubickas sakė, kad tiki savo komandos pergale ir tuos žodžius pats Paulius pavertė veiksmais.

„Gorica“ išvykoje laimėjo rezultatu 2:0, o P.Golubickas tiesiogiai prisidėjo prie abejų įvarčių.

Jau 5 rungtynių minutę lietuvis sėkmingai asistavo komandos draugui ir po P.Golubicko perdavimo buvo įmuštas pirmasis įvartis.

Pats P.Golubickas 78 minutę pelnė antrąjį rungtynių įvartį ir įtvirtino savo komandos pergalę, kurioje lietuvis žaidė visas 90 minučių.

Pačiam P.Golubickui tai buvo ne tik pirmasis įvartis ir rezultatyvus perdavimas šiame sezone, bet apskritai pirmieji per lietuvio praleistą laiką Kroatijoje.

Po šios pergalės „Gorica“ klubas su 44 taškais lieka šeštoje lygos vietoje.