„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 6:1 sutriuškino „Leeds United“ futbolininkus.

Rodrigo 7-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Alissonas.

Cody Gakpo 35-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Liverpool“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Mohamedas Salah 39-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino „raudonųjų“ pranašumą 2:0.

Luisas Sinisterra 47-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida nukreipė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Diogo Jota 52-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir dar labiau padidino svečių ekipos pranašumą 3:1.

M.Salah 64-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 4:1.

D.Jota 73-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo jau net 5:1.

Curtisas Jonesas 88-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Darwinas Nunezas 90-ąją minutę taip pat pridėjo savo įvartį šiame susitikime, o „Liverpool“ iškovojo įspūdingą pergalę 6:1.

„Liverpool“ po 30 sužaistų rungtynių turi surinkęs 47 taškus ir rikiuojasi aštuntoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Leeds Utd“ su 29 taškais žengia šešioliktas.