Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato paskutines šio sezono rungtynes su „Wolfsburg“ baigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Savo ruožtu pergalingai sezoną pabaigė Dortmundo „Borussia“ su Erlingu Haalandu.

Josipas Stanišičius 17-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Robertas Lewandowskis 40-ąją minutę padvigubino svečių pranašumą.

Jonas Windas 45-ąją minutę sušvelnino rezultatą, o Maxas Kruse’as 58-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir atstatė pusiausvyrą 2:2.

Tuo tarpu kitame susitikime Dortmundo „Borussia“ komanda 2:1 įveikė Berlyno „Hertha“ futbolininkus ir pergalingai užbaigė sezoną.

Ishakas Belfodilas 18-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Hertha“ ekipą į priekį 1:0.

Erlingas Haalandas 68-ąją minutę taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Youssoufa Moukoko 84-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Borussia“ naudai 2:1.

Priminsime, jog E.Haalandas sužaidė paskutines rungtynes vilkėdamas „Borussia“ marškinėlius. Kiek anksčiau buvo oficialiai pranešta, kad norvegas šią vasarą prisijungs prie „Manchester City“ komandos.

„Bayern“ jau kiek anksčiau užsitikrino „Bundesliga“ čempionų titulą. Tuo tarpu „Borussia“ su 69 taškais liko antroje turnyrinės lentelės vietoje.