Miuncheno „Bayern“ klubas pralaimėjo principines rungtynes Vokietijoje. Namuose žaidę „Bayern“ atstovai 0:2 nusileido Dortmundo „Borussia“ komandai. Pastarieji šių komandų akistatoje „Bundesliga“ pirmenybėse triumfavo pirmą kartą nuo 2018 metų.

„Borussia“ pasižymėjo dešimtąją minutę, kai greitoje atakoje Karimas Adeyemi pabėgo prieš vartininką, ir nors jo smūgis buvo atliktas iš aštraus kampo, sulaikyti jo vartininkui nepavyko.

23-ąją minutę puikią progą išlyginti rezultatą turėjo Harry Kane‘as. Visgi, anglas laisvas galva iš poros metrų nepataikė į vartus.

Rungtynių likimą „Borussia“ galutinai nulėmė 83-ąją minutę. Ataką sėkmingu smūgiu užbaigė Julianas Ryersonas.

Po šio pralaimėjimo „Bayern“ beveik neteko šansų apginti šalies čempionų titulą. Juos nuo pirmaujančios „Bayer“ komandos skiria 13 taškų, o iki sezono finišo lieka 7 rungtynės.