Pergalę Eurolygoje iškovojo Berlyno ALBA (9/21) ekipa, kuri namuose 95:93 (24:21, 25:19, 19:27, 27:26) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ (14/16) komandą.

Paskutinę minutę ALBA atsiliko trimis taškais. Tada Tamiro Blatto tritaškis likus 32 sekundėms rezultatą lygino.

Kitoje atakoje „Anadolu Efes“ buvo netiksli ir pergalingus ALBA taškus pelnė dėjimu likus 0,9 sekundėms metimą pataisęs Luke Sikma.

Nugalėtojamas Jaleenas Smithas pelnė 25 taškus, Maodo Lo pridėjo 16 taškų. Stambulo klubui Vasilije Micičius įmetė 30 taškų.

Trečiajame ketvirtyje ALBA pirmavo 19 taškų persvara, tačiau „Anadolu Efes“ greitai pavijo varžovus ir prieš paskutinį ketvirtį mažino atsilikimą iki vieno taško.

Ketvirtajame kėlinyje turkai jau pirmavo septyniais taškais, bet tada ALBA pavijo varžovus ir išlygino rezultatą.

Stambulo ekipa šiandien turėjo šansą pagal pergales pavyti Kauno „Žalgirio“ ekipą, bet toliau lieka su 14 pergalių.

Eurolygos čempionams tai yra ketvirta nesėkmė per paskutines penkias rungtynes.

ALBA: Jaleenas Smithas 25 (7/10 trit., 4 rez. perd.), Maodo Lo 16, Benas Lammersas 10 (4 atk. kam.), Luke Sikma 9 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Tamiras Blattas 8 (7 rez. perd.), Louis Olinde 8 (7 atk. kam.), Yannickas Wetzellas 8.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 30 (8/13 dvit., 4/7 trit., 4 atk. kam.), Willas Clyburnas 19 (6 atk. kam.), Ante Zižičius 13 (6 atk. kam.), Elijahas Bryantas 10 (4 atk. kam.), Shane Larkinas 10 (5 rez. perd.), Tiboras Pleissas 7 (5 atk. kam.), Rodrigue Beaubois 2.