Triuškinančia pergale dvigubą Eurolygos savaitę uždarė Tel Avivo „Maccabi“ (15-13) krepšininkai.

Pastarieji svečiuose 86:64 (33:20, 21:13, 14:15, 18:16) patiesė titulą ginančią Stambulo „Anadolu Efes“ (13-14) komandą.

Izraelio ekipai tai buvo antroji iš eilės ir trečioji pergalė per pastaruosius keturis mačus, o turkai pralaimėjo antrą sykį paeiliui.

Svečiai jau susitikimo pradžioje ėmė diktuoti sąlygas ir pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (33:18).

Antrąjį ketvirtį „Maccabi“ krepšininkai pradėjo atkarpa 12-0 ir atsiplėšė net 25 taškų skirtumu (45:20). Tai buvo didžiausias atstumas tarp ekipų rungtynėse.

Po didžiosios pertraukos Eurolygos čempionams išspręsti problemų nepavyko. Tel Avivo klubas ir toliau užtikrintai valdė situaciją ant parketo. Nors skirtumas kiek ir sumenko, tačiau triuškinanti pergalė atiteko svečiams – 86:64.

Pralaimėjusieji pataikė viso labo 14 proc. tritaškių. Tikslą pasiekė vos 3 metimai iš 28 bandymų.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 23 (6/11 dvit., 3/7 trit., 2/3 baud.), Jarellas Martinas 13 (3/3 trit.), Lorenzo Brownas 11 (3/10 trit., 8 rez. prd.), Darrunas Hilliardas ir Joshas Nebo (11 atk. kam.) po 10.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 12 (3/5 dvit., 0/6 trit., 6/7 baud., 8 atk. kam.), Elijah Bryantas 11, Bryantas Dunstonas 10 (7 atk. kam.), Amathas M‘Baye 7, Rodrigue‘as Beaubois 6.