Dar vieną pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Atėnų „Panathinaikos“ (8-18) komanda su Mariumi Grigoniu ir Artūru Gudaičiu.

Graikijos ekipa šį kartą namuose 82:87 (21:18, 19:25, 14:21, 28:23) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (13-12) krepšininkams, kuriems tai buvo trečioji pergalė per pastaruosius keturis mačus turnyre.

Savo ruožtu graikai pralaimėjo jau penktą sykį iš eilės.

A.Gudaitis dėl traumos nerungtyniavo, o M.Grigonis sužaidė geriausias šio sezono rungtynes Eurolygoje.

Gynėjas per 23 minutes pelnė 23 taškus (1/2 dvit., 5/7 trit., 6/7 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, padarė klaidą, 5 sykius prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

Ankstesnis lietuvio rekordas šį sezoną buvo 17 įmestų taškų akistatoje prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą. Tiesa, krepšininkui trūko vos 3 taškų iki asmeninio karjeros rezultatyvumo per vienerias rungtynes rekordo turnyre.

Skirtumas tarp komandų ryškėti ėmė po didžiosios pertraukos, kai Eurolygos čempionai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (43:54).

Lemiamo ketvirčio metu atstumas tapo rekordinis ir pasiekė 16 taškų ribą (60:76).

Nors aikštės šeimininkai dar baltos vėliavos nekėlė ir kovojo, tačiau sukurti stebuklo nepavyko. Pastarieji po M.Grigonio ir Pariso Lee baudų metimų nurėžė atsilikimą iki 6 taškų (73:79).

Vis dėlto, svarbiausiu metu svečiai neklydo ir išlaikė pranašumą bei šventė pergalę Atėnuose – 82:87.

„Panathinaikos“: Marius Grigonis 23 (1/2 dvit., 5/7 trit., 6/7 baud.), Parisas Lee 19 (6/6 baud.), Mattas Thomasas ir Mateuszas Ponitka po 8, Derrickas Williamsas 6.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 24 (5/9 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud., 7 atk. kam., 32 n. b.), Elijah Bryantas 16 (7 atk. kam.), Shane‘as Larkinas 13 (10 rez. perd.), Ante Žižičius 12 (7 atk. kam.), Chrisas Singletonas 7.