Dėl atkrintamųjų varžybų besivaržanti Stambulo „Anadolu Efes“ (13-13) komanda patyrė nesėkmę Eurolygoje. Svečiuose trečiadienio vakarą Ergino Atmano auklėtiniai 75:94 (25:20, 20:29, 22:19, 8:26) suklupo prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ (12-15) krepšininkus.

Šeimininkai nutraukė dviejų paeiliui pralaimėjimų seriją, tuo tarpu Stambulo krepšininkams nutrūko trijų pergalių serija.

Skirtumas tarp komandų ryškėjo po didžiosios pertraukos. Sugrįžus po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai pirmą kartą mače susikrovė dviženklį pranašumą (45:55).

Visgi, pirmą smūgį turkai atlaikė ir dar prieš ketvirtą kėlinį ne tik panaikino deficitą, tačiau ir persvėrė rezultatą (67:66).

Serbai rankų nenuleido ir šturmavo lemiamo ketvirčio metu. Čia Belgrado ekipa surengė dar vieną sėkmingą atkarpą. Šį kartą 15-2 ir šovė į priekį dviženkliu skirtumu (72:83).

Po tokio smūgio svečiai jau neatsitiesė ir turėjo pripažinti oponentų pergalę – 75:94.

Verta paminėti, kad rungtynių neužbaigė Stambulo klubo strategas E. Atmanas, kuris ketvirtojo kėlinio viduryje gavo antrąją techninę pražangą ir privalėjo palikti aikštę.

Nugalėtojai pataikė 64 proc. dvitaškių (23/36), 52 proc. tritaškių (11/21) ir atliko 25 rezultatyvius perdavimus.

„Anadolu Efes“: Ante Žižičius 16 (7/9 dvit., 2/4 baud.), Rodrigue‘as Beauboisas 15, Willas Clyburnas (1/6 trit., 9 atk. kam.) ir Amathas M‘Baye (4/4 trit.) po 12, Elijah Bryantas 10.

„Crvena Zvezda“: Facundo Campazzo 22 (4/5 dvit., 3/3 trit., 5/7 baud., 7 rez. peerd., 30 n. b.), Ognjenas Dobričius 15, Luka Mitrovičius ir Benas Bentilas po 10, Nemanja Nedovičius 9.