Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Labiausiai Covid-19 „degančiomis“ savivaldybėmis epidemiologai įvardija Kėdainius ir Šilalės rajoną. Ten masiškai serga ir gyventojai, ir sveikatos priežiūros įstaigų personalas.

REKLAMA

Kaip penktadienį sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro gydytoja epidemiologė Daiva Razmuvienė, būtent Kėdainiuose ir Šilalės rajone situacija šiuo metu yra sudėtingiausia.

„Dabartiniu metu degančios savivaldybės yra Kėdainiai – Kėdainių ligoninėje yra nemažas protrūkis – serga virš 130 žmonių – pacientų ir darbuotojų įvairiuose skyriuose – ir Šilalės rajonas. 

Šilalės rajone išplito židinys iš šeimos šventės ir toliau jis pasidalino į darbovietes, į medicinos įstaigas, į socialinės globos namus. Didžiausi židiniai Kėdainiuose ir Šilalės rajone“, – sakė D. Razmuvienė.

Nuo pandemijos pradžios Šilalės rajone Covid-19 sirgo 863, šiuo metu serga 454 žmonės, Kėdainiuose iš viso sirgo 1428, šiuo metu serga 1185 asmenys.

Rekordinis užsikrėtimų skaičius

Per ketvirtadienį Lietuvoje patvirtintas rekordinis susirgimų Covid-19 skaičius – 2514. Nuo koronaviruso mirė 26 žmonės, penktadienį pranešė Statistikos departamentas. 

REKLAMA

Rekordiniai Covid-19 skaičiai Lietuvoje, anot A. Verygos, fiksuojami todėl, kad gyventojai toliau juda, bendrauja ir nesisaugo. 

Per praėjusią parą pasveiko 864 žmonės.

Nuo pandemijos pradžios Covid-19 šalyje užsikrėtė 69 tūkst. 582 asmenys, 40 tūkst. 926 – tebeserga, 27 tūkst. 760 – pasveiko.

Nuo koronaviruso Lietuvoje iš viso mirė 590 žmonių, dėl kitų priežasčių mirė 306 užsikrėtusieji.

Per praėjusią parą ištirti 11 tūkst. 693 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso, bendras nuo pandemijos pradžios ištirtų ėminių skaičius siekia 1 mln. 304 tūkst. 400.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI