Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
(nuotr. Shutterstock)

Pirmadienis Zodiako ženklų, anot astrologų, laukia sėkmingas. Neturėtų kamuoti problemos darbe ar namuose. Patariama daugiau laiko skirti sau, poilsiui, draugams ar šeimai. Atsipalaiduokite, pakeiskite dienos ritma – tai padės pabėgti nuo visų problemų. Tiesa, yra vienas „bet“ – šiandien kai kam koją kiš tik neprognozuojamai kintanti nuotaika.

REKLAMA

Avinas

Gali apimti godumas ir savininkiškumo jausmas. Būkite kantrūs, korektiški, kurkite romantišką aplinką. Jūsų troškimai tuomet gali pradėti pildytis. Vis dėlto šio vakaro atrakcija, susitikimas ar aklas pasimatymas gali kiek nuvilti.

Tauras

Jūsų mintys sieks tolimus horizontus. Palanki diena kelionėms, realiam bei internetiniam bendravimui su platesniu pasauliu. Gausite informacijos, kuri gali praversti ateityje. Vakaras gana nepalankus sveikatai, tad nerizikuokite ja.

Dvyniai

Pamirškite varginamus reikalus ir tiesiog pailsėkite. Laikas pakeisti kasdienio gyvenimo ritmą. Įdomiau leiskite laisvalaikį. Neatsisakykite susitikti su senu pažįstamu. Galbūt iš jo gausite puikų patarimą.

Vėžys

Šiandien kuo daugiau bendraukite. Pasikvieskite draugų į svečius, surenkite pikniką, skirkite pasimatymus. Negalvokite apie darbo problemas: jų šiandien vis tiek neišspręsite. Labiau saugokite piniginę.

Liūtas

Pats metas visiškai atitrūkti nuo praktinių darbo rūpesčių. Pažvelkite į viską tarsi iš šalies, pafantazuokite. Atsipalaiduoti padėtų kvėpavimo joga. Tik nepervertinkite savo jėgų ir nesigriebkite svaigalų.

REKLAMA

Mergelė

Būsite emocionalūs, nepastovių nuotaikų. Įmanomas netikėtas laimėjimas arba praradimas, kuris turbūt vis tiek išeis į naudą. Vakarop galima pavydo scena.

Svarstyklės

Šiandien būsite aktyvus šeiminiuose ir turtiniuose reikaluose. Stengsitės pagražinti namų ar nuosavos žemės valdos aplinką, ką nors remontuosite. Galbūt tuo tikslu vyksite apsipirkti. Gera diena poilsiui ir darbui gamtoje.

Skorpionas

Šiandieną būsite nusiteikę bendrauti, susirašinėti. Neblogai būtų išvykti į trumpą kelionę, susitikti su giminaičiais ar senais draugais. Galite gauti naudingos informacijos.

REKLAMA

Šaulys

Ypatingų problemų šiandien neturėtų iškilti. Apsiribosite buitimi ir paprastais žemiškais malonumais. Galbūt maloniai atsipalaiduosite gamtoje. Bendraudami su artimaisiais daugiau šypsokitės, o ne kelkite emocingas scenas.

Ožiaragis

Turėsite vikriai suktis, jei esate susijęs su meno sfera. Jei kils įdomių sumanymų arba jų išgirsite iš artimųjų, stenkitės užfiksuoti ir pagalvoti apie realizavimą. Pasitelkus atkaklumą jums būtinai pasiseks.

Vandenis

Iš ryto seksis kūrybinis darbas. Dėl netikėto įkvėpimo pasipils originalios idėjos. Šiandien įsigysite planuotą ar neplanuotą prekę ir ja nudžiuginsite vaikus ar mylimą žmogų. Tačiau tai nepigiai kainuos.

Žuvys

Labiausiai atsiskleisite tarp artimųjų, norus įgyvendinti gali trukdyti tik jūsų per didelės ambicijos. Iš ryto gana palanku spręsti partnerystės, meilės klausimus, teikti mielus siurprizus.

Šaltinis: vytautus.com

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI