REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mama teigia, kad „Trys kart trys“ taisyklė išgelbėjo jos santuoką  – pasirodo, tai labai svarbu visiems, turintiems vaikų.

Mama teigia, kad „Trys kart trys“ taisyklė išgelbėjo jos santuoką  – pasirodo, tai labai svarbu visiems, turintiems vaikų.

REKLAMA

Bek Day, dviejų vaikų mama, pasakoja, kad anksčiau su vyru stipriai ginčydavosi apie vaikų ir savo laisvą laiką. Tačiau moteris sako, kad „Trys kart trys“ taisyklė iš esmės išgelbėjo jos santuoką.

Du mažus vaikus turinti moteris didžiąją dalį savo dienų praleisdavo prižiūrėdama vaikus – tai turbūt nieko nenustebins. Ji labai pykdavo, kad jos vyras kartais tyliai nueidavo nusnausti sakydamas, kad „vaikai atrodo užsiėmę“.

Mama „Kidspot“ pasakojo: „Po vieno iš tokių jo nusnūdimų, vieną eilinį šeštadienį, įvedėme „trys kart trys“ taisyklę santuokoje. Nors tuomet dar to nežinojau, nuo to prasidėjo gilus ir esminis pokytis mūsų santykiuose.“

Po įnirtingo ginčo dėl vyro netrumpo pogulio, tėvai ėmė kalbėtis apie vaikų priežiūrą. Vyras pripažino, kad elgiasi niekšiškai tiesiog dingdamas ir palikdamas ją vieną rūpintis vaikais. Tuomet abu vienas kitam pasisakė, kad pasiekė tašką, kai jaučiasi tokie pavargę, kad pradeda elgtis kaip savanaudžiai paaugliai. Abu tėvai savo laisvalaikį saugojo kaip pikti sarginiai šunys, rašoma dailystar.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Bek vyras sakė, kad jo 45 minučių trukmės pogulis jam padeda „atsijungti“ ir atitinka Bek sėdėjimą su telefonu, kai jis grįžęs namo ruošia vakarienę. Moteris sakė, kad toks laikas jai labai reikalingas, nes ji visą dieną būna su vaikais, bet vyro teigimu, atsikėlus pusę šešių ryto ir visą dieną darbe praleidus ant kojų ir jam reikia poilsio.

REKLAMA

Tuomet abu tėvai nusprendė įsivesti „trys kart trys“ taisyklę. Tai reiškia, kad kiekvienas iš jų per savaitę gauna tris valandas sau ir savarankiškai sprendžia, kaip jas praleisti – vienumoje ar su antrąja puse.

Šią taisyklę Bek pasiūlė viena draugė, kuri lankėsi pas porų psichologą. Ji paaiškino, kad tris valandas galima pasiimti visas iš karto arba išskaidyti dalimis.

Bek aiškino: „Visas laikas gali būti skiriamas poros pasimatymo vakarui arba išskirstomas į 30 minučių kiekvieną vakarą, kurios praleidžiamos į šalį padėjus telefoną ir kalbantis su partneriu, kai vaikai jau miega. Mintis ta, kad tai santykiams sukuria taip reikalingos pusiausvyros.“

REKLAMA
REKLAMA

Po mėnesio tokios taisyklės taikymo, Bek sako iškart pajutusi pokytį šeimyniniame ir poros gyvenime. Ji pripažino, kad stebuklingai niekas neatjaunėjo, bet kad atsistatė pusiausvyra ir nebeliko nuoskaudų, kurios, jos žodžiais tariant, „yra tylusis vėžys“, suėdantis santuokas.

Bek sakė: „Žinojimas, kad nereikia nagais ir ragais ginti savo laisvo laiko, nes jis įtrauktas į mūsų šeimos dienotvarkę, man padeda taip nepykti, jei kas nutraukia mano šventas 15 minučių skrolinimo.“

Pora dabar mėgaujasi lengvų savo pokalbių pusvalandžiais prieš miegą, o kartais net susiplanuoja pasimatymą. Panašu, kad jiems ši sistema tikrai veikia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų