volkswagen

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „volkswagen“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „volkswagen“.

Jei naujas – tik krosoveris. Kodėl lietuviai juos perka?

Valstybės įmonės „Regitra“ duomenimis, 2023-iaisiais Lietuvoje perkamiausių naujų automobilių dešimtuke buvo net aštuoni krosoveriai. Regis, kiti kėbulo tipai lietuvių nebedomina.
2024-04-23

Naujų automobilių rinka Europoje: kovo mėnesį smuko elektromobilių, dyzelių paklausa

Trečiąjį šių metų mėnesį, naujų automobilių pardavimų apimtys Europoje pastebimai sumažėjo, tačiau didžiausią nuosmukį buvo galima įžvelgti elektromobilių ir dyzelinių automobilių paklausoje.  Vadovaujantis Europos automobilių gamintojų asociacijos (ACEA) duomenimis, kovo mėnesį pardavimų nuosmukį įtakojo Velykų savaitgalis, dėl kurio Vokietijoje naujų automobilių registravimas sumažėjo 6,2 proc., Ispanijoje – 4,7 proc., Italijoje – 3,7 proc., o Prancūzijoje – 1,5 proc.
2024-04-23

Automobiliai, kuriems kuo puikiausiai tinka „Sleeperio“ etiketė

„Sleeperis“? Kas tai? Tai yra automobilis, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip nekaltos avelės, tačiau po apgaulinga išvaizda slepiasi tikrų tikriausias vilkas, kuris su mielu noru pažemintų triukšmingą ir pajėgų analogą. Įsivaizduokite situaciją : jūs vairuojate naujutėlį „Porsche Cayman“, jūs išvažiuojate į miestą pasivažinėti ir po keletos kilometrų sustojate prie šviesoforo.
2024-04-20

Automobilių gamintojai Europos Sąjungos biudžetą papildė 510 mln eurų: sumokėjo baudas už išmetamųjų teršalų kiekį

Automobilių gamintojai Europoje sumokėjo maždaug 510 mln. eurų dydžio baudas už tai, kad 2020 metais neįvykdė išmetamo CO2 kiekio mažinimo tikslų, rodo Europos Sąjungos duomenys.  Nuo 2020 metų kiekvienam gamintojui kasmet nustatomi konkretūs išmetamųjų teršalų kiekio tikslai, kurie yra sudaromi atsižvelgiant į kasmet pagaminamų automobilių skaičių, jų svorį ir kitus parametrus.
2024-04-16

„Volkswagen Golf“ 50-mečio proga – 3000 km lietuvio kelionė į Vokietiją ir atgal istoriniu automobiliu

Laikui nepavaldus dizainas, patikimumas, praktiškumas ir laikmetį lenkiančios inovacijos – taip galima apibūdinti bet kurį „Volkswagen Golf“. Tai dar kartą patvirtino ir žurnalistas Vitoldas Milius, šio modelio 50-mečio proga įgyvendinęs vieną smagiausių savo pastarųjų metų kelionių.
2024-04-16

„Volkswagen“ variklio prototipas, kuriam nereikėjo alyvos ir tradicinių degalų

Aplinkosauga susirūpinę vairuotojai kiekvieną kartą išgirdę „Volkswagen“ vardą – išpučia akis ir ištraukia taršos klastojimo rezultatų kortą. Ar tokį kompanijos elgesį galima pateisinti? Žinoma, kad ne, bet ar nuo šiol „Volkswagen“ markės logotipu paženklintus automobilius reikėtų nurašyti? Atsakymas būtų tas pats – žinoma, kad ne.
2024-04-12

„DPF“ filtras: Patarimai, padėsiantys išvengti bėdų

Jeigu vairuojate automobilį su dyzeliniu varikliu – Jūs tikrai turite savo nuomonę apie kietųjų dalelių filtrus, kurie vis dažniau tampa modernių automobilių Achilo kulnu.  Daugelis vairuotojų teigia, jog kietųjų dalelių filtras nėra reikalingas.
2024-04-12

Vilniuje susidūrė vilkikas ir automobilis, žuvo žmogus

Ketvirtadienį vakare Vilniuje susidūręs su vilkiku žuvo automobilio vairuotojas, praneša Policijos departamentas. 21.09 val. sostinės Pakalniškių gatvėje automobilis „VW UP“ atsitrenkė į krovininį automobilį „DAF XF 460 FT“ ir palindo po puspriekabe. Pranešama, kad lengvojo automobilio vairuotojas vyras žuvo. Žuvusiojo kūną sukarpę automobilį ištraukė gelbėtojai.

„Volkswagen“ Kinijoje papildomai investuos 2,5 mlrd. eurų

Vokietijos automobilių gamybos milžinė „Volkswagen“ ketvirtadienį pranešė investuosianti 2,5 mlrd. eurų į savo veiklos Kinijoje plėtrą, kad neleistu sumažėti apyvartai savo svarbiausioje rinkoje. Iki 2023 m. „Volkswagen“ ne vienerius metus skynė daugiausiai automobilių didžiausioje pasaulyje automobilių rinkoje parduodančio prekių ženklo laurus, tačiau pernai šį titulą iš jos paveržė vietinė elektromobilių gamintoja BYD.
2024-04-11

BMW elektromobilių pardavimai šiemet didėjo, „Mercedes-Benz„ ir „Volkswagen“ – menko

Vokietijos „Bayerische Motoren Werke“ elektromobilių pardavimus pirmąjį metų ketvirtį padidino, kitaip nei „Mercedes-Benz“ ir „Volkswagen“. BMW pranešė per pirmus tris šių metų mėnesius užsakovams jų pristačiusi 28 proc. daugiau nei prieš metus – 82,7 tūkstančio. Tuo tarpu „Mercedes-Benz“ elektromobilių pardavimai palyginamuoju laikotarpiu sumenko 9 proc. iki 50,5 tūkst., o nuosmukį bendrovė paaiškino mokesčių lengvatų pirkėjams Vokietijoje panaikinimu.
2024-04-11
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų