taupymas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „taupymas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „taupymas“.

Pamatę, kiek lietuviai duoda pinigų vaikams, perspėja dėl vieno: tai „nėra gerai“

„Citadele“ banko inicijuotos apklausos rezultatai atskleidžia, kad lietuviai kišenpinigių vaikams duoda dvigubai daugiau nei latviai ar estai. Pasak eksperto, kišenpinigiai yra puikus būdas ugdyti vaikų finansinį raštingumą, tačiau svarbu atsižvelgti ir į jo poreikius, ir savo galimybes.  Ekspertas pataria, kiek duoti ir kaip išmokyti vaiką taupyti.

Pirkdami maistą sutaupykite ne vieną dešimtį eurų: štai, ką reikia daryti

Artėjant vienai didžiausių metų švenčių, šv. Velykoms, daugelis imasi už galvų, nes žino, – bus išleista didžiulė suma pinigų pasiruošimui. Tačiau nebūtina išleisti daug, kad stalas būtų nuklotas įvairiausiais skirtingais patiekalais. Patarimais, kaip sutaupyti apsiperkant prieš šventes, pasidalijo nuolaidų ekspertė vilnietė Renata. Kuri savo „Instagram“ „akcija.atrakcija“, turi beveik 82 tūkst. sekėjų.
2024-03-23

Pirkėjai vis dažniau medžioja nuolaidas, tačiau specialistai įspėja – kokybės už mažą kainą nebus

Pastaraisiais metais spartus prekių ir paslaugų kainų augimas, paskatino gyventojus dažniau ieškoti įvairių nuolaidų ir akcijų. Kai kurie viliasi, kad nepaisant mažesnės kainos, jie vis tiek nusipirkti kokybiškas prekes ar paslaugas. Rinkodaros specialistų nuomonės šiuo klausimu skiriasi. Vieni tikina, kad mokant pigiau kokybės nereikėtų tikėtis. Kiti vardija priežastis, kodėl pardavėjai taiko nuolaidas ir kodėl prekė ar paslauga visada turi būti kokybiška.
2024-03-08
REKLAMA
„Iki“ pirkėjai sutaupė beveik 1,5 mln. Eur: ar žinote, kaip pirkiniams išleisti mažiau?   „Iki“ pirkėjai sutaupė beveik 1,5 mln. Eur: ar žinote, kaip pirkiniams išleisti mažiau?

„Iki“ pirkėjai sutaupė beveik 1,5 mln. Eur: ar žinote, kaip pirkiniams išleisti mažiau?

Šimtai tūkstančių „Iki“ pirkėjų šį sausį prie kasos maloniai apstulbo – kiekvienas pirkinys jų krepšelyje tekainavo 1 ct. Prekybos tinklas „Iki“ skaičiuoja, kad visą mėnesį besitęsusi akcija „Sausio akcentas – viskas po centą“ pirkėjams sutaupė arti 1,5 mln. Eur. Mėnuo baigiasi, bet „Iki“ parduotuvėse galimybių sumažinti savo išlaidas pirkiniams ir toliau netrūks.
2024-01-31

Kaip lietuviai taupo atostogoms, kiek išleidžia? Išvykę gyventojai atveria pinigines

Nors ekonomistai žada, kad šiemet toliau mažės infliacija, o atlyginimai augs greičiau nei kainos, tai nebūtinai reiškia, jog gyventojai daugiau išleis atostogoms. Kaip rodo atlikti tyrimai, daugelis gyventojų atostogoms taupo likus bent pusmečiui laiko ir kas mėnesį atsideda apie 5 proc. savo pajamų.
Aktualijos 2024-01-27

Naudinga žinoti visiems: šie triukai padės sumažinti šildymo ir vandens sąskaitas

Šiluma iš pastatų gali pasišalinti įvairiais būdais, tačiau yra keletas įrodymais pagrįstų ir nebrangiai kainuojančių priemonių, kurios padės išlaikyti namuose šilumą. Yra pakankamai nedaug mokslinių duomenų apie tokių priemonių veiksmingumą. Be to, kai kurios dažnai minimos idėjos, pavyzdžiui, kambario šildymas žvakėmis, gali būti pavojingos. Galiausiai šaltesnio klimato šalyse nepatartina žiemą bandyti apsieiti be šildymo sistemos, užtenka šiek tiek pagerinti minėtos sistemos veikimą.
2024-01-21

Pradėta platinti nauja Vyriausybės taupymo lakštų emisija

Pirmadienį pradėta platinti nauja vienerių metų trukmės Vyriausybės taupymo lakštų (VTL) emisija. Anot Finansų ministerijos, už ją bus mokama 3,6 proc. metinių palūkanų. Skelbiama, kad taupymo lakštų emisija bus platinama sausio 8–22 d., o išperkama 2025 m. sausio 23 d. Kiekvienas, norintis įsigyti VTL, tą gali padaryti per Finansų ministerijos atrinktus platintojus, „Swedbank“ arba SEB, jų internetiniame banke.
2024-01-08
REKLAMA
Tai jau tapo įprasta: Kalėdų įkvėptas prekių krepšelis pigiausias – „Lidl“  Tai jau tapo įprasta: Kalėdų įkvėptas prekių krepšelis pigiausias – „Lidl“

Tai jau tapo įprasta: Kalėdų įkvėptas prekių krepšelis pigiausias – „Lidl“

Tai jau tampa savotiška tradicija: apsipirkti prekybos tinkle „Lidl“ ir toliau galima pigiausiai, skelbia naujausias atrinktų prekių krepšelių kainų palyginimas. Kaip kalendoriuje nesikeičia Kalėdos, taip ir atrinktų prekių krepšelis visose „Lidl“ parduotuvėse vis dar yra kur kas pigesnis nei kituose dvejuose didžiausiuose  Lietuvos prekybos tinkluose. „Apsipirkti didžiosioms metų šventėms gali būti tikras iššūkis, ieškant ne tik reikalingų prekių, bet ir bandant kuo pigiau apsipirkti.
2023-12-20

Jauni žmonės Lietuvoje uždirba vidutiniškai apie 1200 eurų į rankas: aišku, kiek dar reiktų, kad jie taupytų

Jauni Lietuvos gyventojai taupo nepakankamai: penktadalis iš viso neturi santaupų, o beveik trečdalis sugebėtų iš santaupų išgyventi iki vieno mėnesio. Pasak naujausių ekonomistų apklausų, jauni žmonės vidutiniškai į rankas uždirba apie 1200 eurų per mėnesį, tačiau tam, kad galėtų taupyti, prie algos reikėtų pridėti dar beveik 600 eurų. Jaunimui kaupti trukdo brangi nuoma bei įprotis gyventi socialiniuose tinkluose, kurie esą skatina neatsakingai leisti pinigus.
REKLAMA
Produktų krepšelis  Produktų krepšelis

Reklaminiai triukai bliūkšta: vienas „stebuklas“ – ir už „Iki“ pirkinių krepšelį sumokėjo mažiau

Sumanūs prekybos tinklo „Iki“ pirkėjai, bet ne visi reklamų kūrėjai žino – atlikus vos vieną veiksmą prie parduotuvės kasos galima stipriai sutaupyti pirkiniams. Tereikia panaudoti „Iki“ lojalumo kortelę, su kuria ne tik suteikiamos didelės nuolaidos, bet ir dalijami vertingi prizai. „Sakoma, kad gerai istorijai faktai nesukliudys, bet reklamai – gali. Ar prekybos tinklų reklamos rodo tiesą, nesunku patikrinti kiekvienam – tiesiog parduotuvėje susirinkti reklamuojamą pirkinių krepšelį.
2023-12-07
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų