pistons

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pistons“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pistons“.

Chaotiškoje rungtynių pabaigoje – „Knicks“ pergalė

Po atkaklios kovos pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Niujorko „Knicks“ (35/23) krepšininkai. Tomo Thibodeau auklėtiniai namų arenoje 113:111 (29:27, 33:31, 30:26, 21:27) įveikė Detroito „Pistons“ (8/49) klubą. Niujorko komandos pergalę nulėmė Josios Harto dvitaškis su pražanga likus žaisti 2,8 sekundėms.
2024-02-27

Bojanas Bogdanovičius vedė „Pistons“ į retą pergalę

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Detroito „Pistons“ (5/39) ekipa. Monty Williamso auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 113:106 (28:31, 24:21, 37:40, 24:14) įveikė Šarlotės „Hornets“ (10/32) komandą. Bojanas Bogdanovičius vedė nugalėtojus į priekį. Puolėjas iš Kroatijos per 33 žaidimo minutes įmetė 34 taškus (7/13 dvit., 5/10 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet kartą prasižengė ir suklydo 2 sykius.
2024-01-25

Vėl trigubą dublį surinkęs Domantas Sabonis sužaidė antras rezultatyviausias karjeros rungtynes

Domantas Sabonis žaidė fantastiškai, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (22-14) svečiuose iškovojo pergalę, kai 131:110 (29:47, 39:18, 30:30, 33:15) įveikė Detroito „Pistons“ (3-34). D. Sabonis per 38 minutes pelnė 37 taškus (15/20 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, perėmė tris kamuolius, bet padarė penkias klaidas ir triskart prasižengė.
2024-01-10

„Pistons“ pasiekė franšizės antirekordą: pralaimėjo 22-ąjį kartą iš eilės

Detroito „Pistons“ (2/23) toliau krenta į dugną Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). „Pistons“ neturėjo jokių šansų Filadelfijoje ir krito 92:124 (22:26, 17:35, 23:33, 30:30) prieš „76ers“ (17/7). Tai – jau 22-asis pralaimėjimas iš eilės, tapęs antirekordiniu klubui. \Pastarąjį kartą tokią juodą atkarpą „Pistons“ turėjo dar 1980–1981 m. Tai taip pat yra šešta ilgiausia pralaimėjimų serija NBA istorijoje.
2023-12-16

Micičius NBA rungtynėse pasižymėjo universaliu žaidimu

Dramatišką pralaimėjimą NBA pasirengimo cikle patyrė Oklahomos „Thunder“ klubas. Marko Daigneaulto auklėtiniai savo arenoje 116:118 (23:27, 31:22, 36:39, 26:30) nusileido Detroito „Pistons“ komandai. Vasilije Micičius pralaimėjusiems per 16 minučių įmetė 8 taškus (3/7 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), sugriebė 4 kamuolius, rezultatyviai perdavė 6 kamuolius, perėmė kamuolį, bet prasižengė 1 kartą ir suklydo 2 sykius.
2023-10-20

Sporto pasaulį šokiravusios masinės muštynės: štai kas nutinka, kai peržengiamos visos ribos

Praėjusią savaitę sporto pasaulį sudrebino  masinės muštynės tarp Madrido „Real“ ir Belgado „Partizan“ krepšininkų. To pasekmė – 21 diskvalifikacinė pražanga ir įaudrintos emocijos prieš Eurolygos ketvirtfinalio serijos persikėlimą į Belgradą. Įvykiai Madride jau dabar įvardinamos kaip vienos beprotiškiausių muštynių tokio aukšto rango krepšinio rungtynių istorijoje.
2023-04-29

Magiškasis Dončičius suvertė pusšimtį taškų

Dėl nedidelės traumos praleidęs vieną mačą ir šiąnakt į aikštę sugrįžęs Luka Dončičius parodė savo klasę, o slovėno tempiama Dalaso „Mavericks“ (27-25) namuose 111:105 (30:27, 23:30, 30:27, 28:21) įveikė Detroito „Pistons“ (13-39) klubą. Fantastiškai žaidęs L. Dončičius per 36 minutes pelnė 53 taškus (12/13 dvit., 5/11 trit., 14/18 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.
2023-01-31

Taškų festivalyje Detroite – užtikrinta „Bucks“ pergalė

Detroite buvo sukurtas tikras taškų festivalis, kai NBA lygos mače Milvokio „Bucks“ (30-17) net 150:130 (49:24, 34:31, 32:37, 35:38) pranoko vietos „Pistons“ (12-37) krepšininkus.  Svečiai iškart pradėjo smagintis ir jau netrukus pirmavo net 22:16, o per pirmąjį kėlinį iš viso sumetė 49 taškus (49:24). „Bucks“ visada laikė mačo vadžias savo rankose ir nuolat solidžiai pirmavo (94:67). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar kiek priartėjo, bet nugalėtojo tai nepakeitė.
2023-01-24

NBA mačas Paryžiuje: žvaigždžių gausa ir „Bulls“ pergalė prieš autsaiderius

Vienas NBA mačas ketvirtadienio vakarą buvo surengtas Paryžiuje, o jame triumfavo Čikagos „Bulls“ (21-24) krepšininkai, kurie 126:108 (31:24, 34:32, 28:23, 33:29) pranoko Detroito „Pistons“ (12-36).  Paryžiuje NBA mačas buvo surengtas antrą sykį istorijoje. Pirmą kartą tai įvyko prieš tris metus. Šįsyk ir vėl rungtynes stebėjo gausybę pasaulio žvaigždžių.
2023-01-20

Spindėjusių europiečių dvikovoje – Bogdanovičiaus pergalė prieš Dončičių

NBA čempionate retą pergalę iškovojo Rytų konferencijos autsaideris Detroito „Pistons“ klubas (6/18), namų arenoje 131:125 po pratęsimo palaužęs Dalaso „Mavericks“ ekipą (10/11). Pratęsime ryškiausiai žibėjo Kilianas Hayseas, kuris papildomoje atkarpoje pelnė 8 iš 22 „Pistons“ taškų ir pataikė du svarbius tritaškius, nulėmusius nugalėtoją. Vis dėl to rezultatyviausi rungtynių žaidėjai buvo europiečiai.