Domantas Sabonis žaidė fantastiškai, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (22-14) svečiuose iškovojo pergalę, kai 131:110 (29:47, 39:18, 30:30, 33:15) įveikė Detroito „Pistons“ (3-34).

D. Sabonis per 38 minutes pelnė 37 taškus (15/20 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, perėmė tris kamuolius, bet padarė penkias klaidas ir triskart prasižengė.

Tai yra jau devintasis sezone ir 41-asis karjeroje lietuvio trigubas dublis. Kartu tai yra šio sezono rezultatatyviausios D. Sabonio rungtynės.

Iki karjeros rekordo (42) jam pritrūko penkių taškų. Būtent tiek taškų jis buvo įmetęs prieš du sezonus, kai dar atstovavo Indianos „Pacers“.

Rungtynės vyko labai permainingai, abi komandos turėjo savo spurtų. Pirmajame kėlinye jau net dviženklę persvarą buvo susikrovę  „Pistons“, tačiau antrajame kėlinyje jau „Kings“ spurtavo ir greitai tą persvarą visai ištirpdė, o galiausiai ir pirmavo 68:65.

Trečiasis kėlinys klostėsi lygiai, o lemiamą persvarą „Kings“ susikrovė ketvirtajame. Po geros kėlinio pradžios „Kings“ laimėjo atkarpą 23:12 ir jau pirmavo 123:108.

Galiausiai permainingame mače jiems pavyko išlaikyti pergalingą pranašumą ir švęsti pergalę.

Nugalėtojų gretose lietuviui geriausiai talkino Keeganas Murray'us, įmetęs 32 taškus.

Pralaimėjusių neišglelbėjo kroatas Bojanas Bogdanovičius, surinkęs 26 taškus.

Pistons“: Bojanas Bogdanovičius 26 , Jadenas Ivey 22 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Jalenas Durenas (10 atk. kam.) ir Alecas Burksas po 16, Joe Harrisas 9, Kevinas Knoxas 8.

„Kings“: Domantas Sabonis 37 (10 atk. kam., 13 rez. perd.), Keeganas Murray'us 32, De'Aaronas Foxas 26 (4 rez. perd.), Malikas Monkas 20 (9 rez. perd.).