Chaotiškoje rungtynių pabaigoje – „Knicks“ pergalė

Po atkaklios kovos pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Niujorko „Knicks“ (35/23) krepšininkai. Tomo Thibodeau auklėtiniai namų arenoje 113:111 (29:27, 33:31, 30:26, 21:27) įveikė Detroito „Pistons“ (8/49) klubą.

Niujorko komandos pergalę nulėmė Josios Harto dvitaškis su pražanga likus žaisti 2,8 sekundėms. J.Hartas po savo dvitaškio prametė baudos metimą, bet kamuolį sugriebė „Knicks“ centras Isaiah Hartensteinas ir J.Hartas vėl stojo prie baudų metimų linijos

Šį kartą jis realizavo vieną baudą, skirtumas augo iki dviejų taškų, o Detroitas nieko sukurti nespėjo. Prieš tai chaotiškoje veiksmų sekoje per 17 sekundžių Niujorkas prametė vieną tritaškį, kartą suklydo ir perėmė du kamuolius.

Nugalėtojams J.Brunsonas įmetė 35 taškus ir atliko 12 perdavimų, pralaimėjusiems Cade Cunninghamas surinko 32 taškus.

Šiame mače ryškūs buvo europiečiai.

Simone Fontecchio pralaimėjusiems per 33 minutes pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet pažeidė taisykles 1 kartą ir padarė 2 klaidas.

Bojanas Bogdanovičius nugalėtojų gretose per 21 minutę įmetė 13 taškų (2/3 dvit., 3/8 trit.), sugriebė 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau pažeidė taisykles 3 kartus bei padarė 1 klaidą.

„Pistons“: Cade Cunninghamas 32 (5/12 dvit., 5/7 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Quentinas Grimesas (3/6 trit.) ir Jadenas Ivey  po 14, Simone Fontecchio 12, Jalenas Durenas 11 (4/11 dvit., 16 atk. kam., 4 rez. perd.), Malachi Flynnas 8.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 35 (8/15 dvit., 3/11 trit., 12 rez. perd., 4 kld.), Joshas Hartas 23 (5/12 dvit., 3/5 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Donte DiVincenzo 21 (5/10 trit., 4 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 13 (3/8 trit., 6 atk. kam.), Alecas Burksas 7.