lkl finalas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lkl finalas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lkl finalas“.

Prireiks lemiamų rungtynių – Fosterio metimas „Rytui“ išplėšė pergalę ir išlygino LKL finalo serijos rezultatą

Pilnutėlėje Vilniaus „Jeep“ arenoje ketvirtadienio vakarą įvyko ketvirtosios LKL finalo serijos rungtynės. Pirmoje rungtynių pusėje užsikūrę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai paleido kontrolę ir rezultatu 69:68 nusileido Vilniaus „Rytui“. Rungtynių pradžioje užtikrintai startavo „Žalgiris“. Sunkiai pradėję vilniečiai buvo palankūs arenos svečiams ir rezultatas jau pirmajame kėlinyje tapo 4:12. Po Tomo Dimšos tritaškio kėlinio pabaigoje ir dar du Isaiah Tayloro taškai pirmojo kėlinio pabaigoje sukro...
2023-06-08

Bilietų pardavimo sistema Kaune nepatenkinta „B Tribūna“: „Žalgiris“ bijo „rytfanių“?

Jau antradienį įvyks trečiosios Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos rungtynės, kuriose Kaune susitiks vietos „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“. „Rytas“ į Kauną atvyksta po įspūdingos pergalės namuose, kai žalgiriečius įveikė 94:71 ir išlygino serijos iki 3 pergalių rezultatą (1:1). Ištikimiausi „Ryto“ sirgaliai šiuo metu intensyviai organizuoja išvyką į Kauną. Socialiniame tinkle „Facebook“ LKL čempionų  gerbėjai išsakė savo nuomonę.
335 2023-06-05

12 metų atgal: kaip atrodė paskutinysis „Ryto“ čempionų titulas LKL?

12 metų ir vienas mėnesis. Štai tiek praėjo laiko nuo paskutiniojo Vilniaus „Ryto“ čempionų titulo Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“). 2009–2010 m. sezone finale 4:3 „Rytas“ nukarūnavo Kauno „Žalgirį“ ir tapo Lietuvos čempionais. Šį vakarą Vilniaus klubas turi istorinę progą laimėti čempionų titulą ir po labai ilgos pertraukos grąžinti titulą į Lietuvos sostinę.
2022-06-07

Kitas „Ryto“ veidas Panevėžyje: 15 tritaškių pataikę vilniečiai išlygino finalo serijos rezultatą

Sekmadienio vakarą „Cido“ arenoje Panevėžyje kunkuliavo antroji „Betsafe-LKL“ didžiojo finalo serijos dvikova, o žiūrovai išvydo visiškai kitą Vilniaus „Ryto“ ekipos veidą.
2022-05-29

Pirmajame mače nusvilusio „Ryto“ treneris Žibėnas: „Nereikia jokių pasiteisinimų“

Ketvirtadienio vakarą Avia Solutions Group (ASG) arenoje Vilniuje prasidėjo istorinis Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalas tarp Vilniaus „Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ ekipų. Dramatišką mūšį 77:68 (17:26; 19:10; 27:17; 14:15) laimėjo „Lietkabelis“.  Po rungtynių „Ryto“ strategas Giedrius Žibėnas akcentavo detales. „Sutinku su Gyčiu – pirmos rungtynės pralaimėtos ir turime jas greitai pamiršti.
2022-05-26

„Ryto“ klubui – rekordinė bauda už sirgalių skanduotes

Lietuvos krepšinio lyga skyrė Vilniaus „Rytui“ piniginę baudą už šio klubo sirgalių necenzūrines skanduotes per „Betsafe–LKL“ finalo rungtynes Vilniuje. Skanduodami necenzūrines skanduotes, „Ryto“ klubo sirgaliai pažeidė LKL nuostatų 44.1.5. punktą, kuris sako, kad LKL klubų sirgaliams ir sirgalių grupėms LKL rungtynių metu draudžiama skanduoti skanduotes, kuriose yra necenzūrinių žodžių[.
2019-05-31

„Lietuvos ryto“ strategas Marcelo Nicola: atrodė, kad žaidėjai aikštėje kenčia

Vilniaus „Lietuvos rytas“ įstumtas į nepavydėtiną padėtį. Vilniečiai ir namuose nusileido Kauno „Žalgiriui“ 62:78 ir LKL finalo serijoje atsilieka jau 0:2. „Sunku paaiškinti, kas nutiko. Tai yra finalo serija, namų rungtynės, žaidėme savų sirgalių akivaizdoje, bet nekovojome. Tai buvo liūdniausias dalykas, – po rungtynių sakė „Lietuvos ryto“ treneris Marcelo Nicola. – Jaučiuosi prastai, nes buvo sunku žaidėjams padėti suprasti, ką jie turi daryti aikštėje.
2015-05-31

R. Seibutis: prastai sezono pabaigai įtakos turėjo įtemptas rungtynių grafikas

Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjas Renaldas Seibutis pralaimėjus trečiąją Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo dvikovą sakė, jog prasto sezono pabaigai įtakos turėjo ir didžiulis nuovargis po itin didelio rungtynių maratono. „Noriu pasveikinti “Žalgirį„ laimėjus čempionatą, jie tikrai gerai žaidė visoje serijoje ir nugalėjo pelnytai. Gaila, ką pasakyti. Nepavyko rimčiau pasipriešinti, bet ką padarysi, toks jau tas krepšinis.
2012-05-13

M. Popovičius: norėčiau likti „Žalgiryje“ ir kitą sezoną

Kauno „Žalgirio“ gynėjas Marko Popovičius iškovojus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionų titulą sakė esąs labai laimingas ir besididžiuojantis tiek komanda, tiek treneriu štabu. Kroatas taip pat teigė, jog norėtų „Žalgiryje“ likti ir kitą sezoną. "Esu labai laimingas, didžiuojuosi savo komanda ir treneriu. Tai ne tik žodžiai, aš iš tikrųjų taip jaučiuosi. Didžiuojuosi tiek komanda, tiek miestu. Didelis ačiū. Rungtynės buvo sunkios, ir sunkesnės negu pastarieji du mačai.
2012-05-13

A. Džikičius: LKL finalas mums buvo svarbiausias, tačiau ir čia pralaimėjome

Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyriausiasis treneris Aleksandras Džikičius pralaimėjus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo seriją iki trijų pergalių nerado pralaimėjimo priežasčių. „Sveikinimai “Žalgiriui„, daugiau neturiu ką pasakyti“, - spaudos konferencijoje nedaugžodžiavo treneris. - Kokios buvo „Žalgirio“ pergalės priežastys? - Kova po mūsų krepšiu, geresnis pataikymas, mažiau klaidų. - Ketvirtojo kėlinio viduryje buvote sumažinę atsilikimą iki 2 taškų.