kamilė nacickaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kamilė nacickaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kamilė nacickaitė“.

Europos taurėje – triuškinama Kamilės Nacickaitės klubo pergalė ir netoli dvigubo dublio buvusi Laura Miškinienė

Trečiadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro atkrintamųjų varžybų pirmojo etapo pirmosiose rungtynėse Buržo „Tango Basket“ (Prancūzija) su Kamile Nacickaite išvykoje net 108:51 (24:23, 33:7, 16:14, 35:7) sutriuškino Antalijos „BSB Toroslar BC“ (Turkija) ir praktiškai atsakė į visus klausimus dėl to, kas žengs į kitą etapą.
2023-12-14

Justė Jocytė spindėjo Prancūzijos lygoje

Šeštadienį elitinėje Prancūzijos moterų krepšinio lygoje Liono ASVEL su Juste Jocyte išvykoje po pratęsimo 93:87 (19:20, 23:21, 21:14, 19:27, 11:5) palaužė „Landerneau Bretagne“ pasipriešinimą. ASVEL buvo arti pergalės per pagrindinį rungtynių laiką, bet varžovės po tyčia pramestos antrosios baudos atkovojo kamuolį, pataikė dvitaškį ir išplėšė pratęsimą. Jį ASVEL pradėjo spurtu 5:0 ir nuo tada neišbarstė persvaros. J. Jocytei tai buvo geriausias mačas grįžus po traumos.
2023-12-10

Prancūzijoje – ilgai lauktas Justės Jocytės sugrįžimas į aikštę ir pergalė prieš lyderes

Justė Jocytė po ilgos pertraukos sugrįžo į aikštę, o jos atstovaujamas Liono ASVEL klubas elitinėje Prancūzijos moterų krepšinio lygoje sekmadienį svečiuose 84:82 (22:23, 27:24, 21:13, 14:22) palaužė „ESB Villeneuve“ pasipriešinimą ir „išrašė“ varžovėms pirmą sezono pralaimėjimą. Ketvirtajame kėlinyje ASVEL vos neišbarstė dviženklės persvaros. Likus žaisti 49 sek.
2023-11-26

Įspūdinga: Nacickaitė Europos taurėje susmaigstė net septynis tritaškius

Trečiadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro H grupės rungtynėse Buržo „Tango Basket“ (Prancūzija) su Kamile Nacickaite išvykoje 99:67 (14:14, 32:13, 18:20, 35:20) sutriuškino Antalijos „BSB Toroslar BC“ (Turkija). Intriga šiose rungtynėse išsilaikė pusantro kėlinio – sužaidus 15 min. komandas dar teskyrė 3 taškai (30:27). Tada šeimininkės visą likusį antrojo kėlinio laiką nepelnė taškų, o „Tango Basket“ spurtavo 16:0 ir susikrovė triuškinančią persvarą.
2023-11-01

Galingai startavusios Lietuvos krepšininkės Europos 3x3 čempionate tapo grupės nugalėtojomis

Jeruzalėje (Izraelis) vykstančiame Europos moterų 3x3 krepšinio čempionate dviem pergalėmis startavo Lietuvos rinktinė (Giedrė Labuckienė, Kamilė Nacickaitė, Martyna Petrėnaitė, Gabrielė Šulskė). Stiprią sudėtį atsiuntusios lietuvės C grupės pirmajame ture tik po dramatiškos kovos ir pratęsimo 15:13 įveikė portugales. 32 laipsnių karštyje vykusios rungtynės lietuvėms klostėsi sunkiai. Mūsiškės ilgai strigo puolime ir beveik visą mačą vijosi varžoves.
2023-09-06

Nacickaitės vedamas lietuves FIBA 3x3 „Women‘s Series“ turnyro finale sustabdė JAV rinktinė

Katovicuose (Lenkija) įvyko 16-asis šio sezono FIBA 3x3 „Women‘s Series“ moterų krepšinio turnyro etapas. Jame geriausią sezono rezultatą pakartojo antrą vietą užėmusi Lietuvos rinktinė (Giedrė Labuckienė, Kamilė Nacickaitė, Martyna Petrėnaitė ir Gabrielė Šulskė). Antradienį turnyro ketvirtfinalyje lietuvės 21:20 išplėšė pergalę prieš Ispanijos rinktinę. Rungtynės klostėsi permainingai, o pirmaujanti komanda keitėsi daugybę kartų.
2023-08-15

Pergalę išplėšusi Nacickaitė vedė Lietuvos rinktinę į ketvirtfinalį

Katovicuose (Lenkija) rengiamas 16-asis šio sezono FIBA 3x3 „Women‘s Series“ moterų krepšinio turnyro etapas. Jame dalyvauja ir Lietuvos rinktinė (Giedrė Labuckienė, Kamilė Nacickaitė, Martyna Petrėnaitė ir Gabrielė Šulskė). Lietuvės pateko į B grupę, kurios starte po pratęsimo 22:20 išplėšė pergalę prieš vieną geriausių sezono ekipų „Neftchi“ (Azerbaidžanas). Lietuvės didžiąją rungtynių dalį vijosi varžoves (4:8, 7:12, 15:18), bet svarbiausiu momentu sustabdė „Neftchi“ puolimą ir pe...
2023-08-14

Lietuvos 3x3 rinktinės krepšininkės ketvirtfinalyje krito prieš FIBA pasaulio reitingo lyderes

Prahoje (Čekija) rengiamas jau 15-asis šio sezono FIBA 3x3 „Women‘s Series“ moterų krepšinio turnyro etapas. Jame dalyvavo ir Lietuvos rinktinė (Monika Grigalauskytė, Kamilė Nacickaitė, Martyna Petrėnaitė ir Gabrielė Šulskė). Grupės etapo barjerą įveikusios lietuvės šeštadienį ketvirtfinalyje 17:21 neatsilaikė prieš FIBA pasaulio komandų reitingo lyderę – Kanados rinktinę.
2023-08-05

Rungtynių pabaigoje nuo latvių atitrūkusios lietuvės pateko į 3x3 turnyro etapo ketvirtfinalį

Prahoje (Čekija) rengiamas jau 15-asis šio sezono FIBA 3x3 „Women‘s Series“ moterų krepšinio turnyro etapas. Jame dalyvauja ir Lietuvos rinktinė (Monika Grigalauskytė, Kamilė Nacickaitė, Martyna Petrėnaitė ir Gabrielė Šulskė). Į C grupę patekusios mūsiškės penktadienį sužaidė dvejas rungtynes ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį. Pirmajame ture lietuvės 16:21 neatsilaikė prieš daugiausiai iš amerikiečių sudarytą „Neftchi“ (Azerbaidžanas) komandą, kuri yra viena iš sezono lyderių.
2023-08-04

Lietuvos moterų 3x3 krepšinio rinktinė turnyre Izraelyje liko be pergalių

Izraelyje vykstantis 9-asis šio sezono FIBA 3x3 „Women‘s Series“ moterų krepšinio turnyro etapas prastai susiklostė Lietuvos rinktinei (Gabija Meškonytė, Kamilė Nacickaitė, Martyna Petrėnaitė ir Gabrielė Šulskė). Pirmąją dieną B grupėje lietuvės pralaimėjo visas trejas rungtynes ir baigė savo pasirodymą. Pirmajame ture lietuvės 13:15 pralaimėjo prieš „Gyor“ (Vengrija) klubą.