Justė Jocytė po ilgos pertraukos sugrįžo į aikštę, o jos atstovaujamas Liono ASVEL klubas elitinėje Prancūzijos moterų krepšinio lygoje sekmadienį svečiuose 84:82 (22:23, 27:24, 21:13, 14:22) palaužė „ESB Villeneuve“ pasipriešinimą ir „išrašė“ varžovėms pirmą sezono pralaimėjimą.

Ketvirtajame kėlinyje ASVEL vos neišbarstė dviženklės persvaros. Likus žaisti 49 sek. komandas beskyrė 2 taškai (81:79). Tada svarbų tritaškį pataikė Marine Johannes (84:79). Kitos atakos metu tolimu metimu atsakė ir Shavonte Sade Zellous (84:82), bet laiko tuo metu jau buvo likę nedaug, o pražangų taktika „ESB Villeneuve“ neišgelbėjo.

J. Jocytė žaidė 9 min. 21 sek., pelnė 6 taškus (0/1 dvitaškio, 2/3 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus. Beje, lietuvė komandoje buvo geriausia pagal plius/minus rodiklį (+8).

Kitose rungtynėse Kamilės Nacickaitės atstovaujama Buržo „Tango Basket“ ekipa savo aikštėje 79:59 (20:16, 21:13, 18:14, 20:16) sutriuškino „Angers“ klubą. Lietuvė žaidė 22 min. 2 sek., surinko 11 taškų (1/2 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, 2 sykius prasižengė, kartą suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

„Tango Basket“ (7-1) turnyrinėje lentelėje užima 2-ą vietą, o ASVEL (4-4) rikiuojasi 5-a tarp 12 komandų.