Trečiadienį finišavo Europos moterų krepšinio taurės turnyro sezonas. Atsakomosiose finalo rungtynėse ASVEL su Juste Jocyte svečiuose 85:57 (23:13, 32:14, 16:15, 14:15) vėl sutriuškino Kamilės Nacickaitės atstovaujamą Stambulo „Galatasaray Cagdas Factoring“ klubą.

Pirmąsias rungtynes ASVEL namie laimėjo net 95:56, tad bendras finalo serijos rezultatas tapo net 180:113 ASVEL naudai.

Šeimininkėms trečiadienį reikėjo pergalės bent 40 taškų skirtumu, bet jos per visą mačą pirmavo tik vieną kartą – rezultatu 2:0. ASVEL dar pirmajame kėlinyje atitrūko dviženkliu skirtumu, o antrajame kėlinyje pradėjo varžovių triuškinimą (55:27). Likę du kėliniai tapo tik formalumu.

J.Jocytė aikštėje praleido 15 min. 21 sek., pelnė 3 taškus (1/3 tritaškių), atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir baigė susitikimą su -1 naudingumo balu.

K.Nacickaitė žaidė 30 min. 23 sek., sumetė 8 taškus (1/3 dvitaškių, 2/7 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, 2 kartus prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

ASVEL klube 6 žaidėjos surinko dviženklį taškų skaičių. Rezultatyviausia buvo Marine Johannes (20 tšk., 6 rez. perd., 20 naud. bal.), o naudingiausia – Sandrine Gruda (19:30 min., 11 tšk., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 21 naud. bal.). Tarp šeimininkių dviženklį taškų skaičių surinko vienintelė Teaira McCowan (21 tšk., 6 atk. kam., 21 naud. bal.).

ASVEL Europos taurę iškovojo pirmą kartą klubo istorijoje. „Galatasaray Cagdas Factoring“ šį trofėjų jau laimėjo 2009 m. ir 2018 m.

Kitame sezone ASVEL jau turėtų rungtyniauti stipriausioje Europos moterų klubinio krepšinio lygoje – Eurolygoje.