Alytaus „Wolves“ krepšininkai nepavyko iškovoti pirmojo klubo trofėjaus. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai Šiaurės Europos krepšinio lygos finale 66:70 (17:9, 15:25, 22:13, 12:23) nusileido Ostruvo „Stal“ komandai iš Lenkijos.

Lietuvos klubas sėkmingiau pradėjo susitikimą ir greitai įgijo 8 taškų persvarą (8:0).

Visgi, antrajame ketvirtyje oponentai ėmė mažinti atsilikimą ir galiausiai prieš didžiąją pertrauką persvėrė rezultatą savo naudai (32:34).

Antroje susitikimo dalyje vėl dominuoti ėmė Alytaus ekipa, kuri surengė spurtą 10-0 ir pirmą kartą mače susikrovė dviženklę persvarą (52:41).

Dar ketvirtajame kėlinyje K.Kemzūros ekipa turėjo dviženklį pranašumą (65:55). Nepaisant to, pergalės tai negarantavo. Lenkijos komanda ėmė sparčiai mažinti atsilikimą ir surengė sėkmingą atkarpą 10-0 (65:65).

Prasidėjus paskutinei minutei, oponentai smeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą (66:68). Jeffery Tayloras netrukus prametė abu baudų metimus bei vėliau tritaškį, o tašką mače padėjo du baudų metimus pataikę varžovai – 66:70.

„Wolves“: Regimantas Miniotas 13 (4/5 dvit., 5/6 baud., 10 atk. kam.), Eigirdas Žukauskas (0/5 dvit.) ir Jeffery Tayloras (2/6 baud., 10 atk. kam.) po 12, Ahmadas Caveris 9 (5 rez. perd.), Adas Juškevičius 8 (2/9 trit.), Arnas Beručka 6.

„Stal“: Jakubas Garbaczas 22 (1/3 dvit., 3/6 trit., 11/13 baud.), Damianas Kuligas 20 (7/7 baud.), Nemanja Djurišičius 11 (8 atk. kam.), Aigaras Škėlė 9 (8 rez. perd.).