Trečiadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Stambulo „Galatasaray Cagdas Factoring“ (Turkija) su Kamile Nacickaite išvykoje 86:61 (19:12, 21:19, 29:8, 17:22) sutriuškino „Cadi La Seu“ (Ispanija) ir beveik užsitikrino vietą pusfinalyje.

„Cadi La Seu“ šiose rungtynėse vienintelį kartą pirmavo, kai pataikė pirmą susitikimo tritaškį. Netrukus viešniose surengė spurtą 10:0 ir perėmė iniciatyvą. Tiesa, iki pertraukos skirtumas taip ir laikėsi maždaug ties 9-10 taškų atžyma, kuri bent jau būtų palikusi šiokias tokias viltis „Cadi La Seu“ pakovoti atsakomosiose rungtynėse. Po pertraukos „Galatasaray Cagdas Factoring“ vienas po kito surengė du didelius spurtus (9:0 ir 10:0) bei pradėjo triuškinti varžoves (69:39).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė net 32 taškai (71:39). Tada šeimininkės dar sumetė 11 taškų be atsako, bet „Galatasaray Cagdas Factoring“ laiku sustabdė varžovių spurtą ir ramiai įtvirtino pergalę.

Rungtynių vaizdo įrašas:

K.Nacickaitė žaidė 27 min. 58 sek., pelnė 19 taškų (1/4 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose įspūdingai pasirodė Teaira McCowan, atkovojusi net 23 kamuolius. Ji dar pelnė 15 tšk. ir surinko 28 naud. bal. Taip pat 28 naud. bal. surinko Epiphanny Prince (22 tšk., 5 atk. kam.).

Atsakomosios rungtynės planuojamos kovo 1 d.