Trečiadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro atkrintamųjų varžybų pirmojo etapo pirmosiose rungtynėse Buržo „Tango Basket“ (Prancūzija) su Kamile Nacickaite išvykoje net 108:51 (24:23, 33:7, 16:14, 35:7) sutriuškino Antalijos „BSB Toroslar BC“ (Turkija) ir praktiškai atsakė į visus klausimus dėl to, kas žengs į kitą etapą.

Šeimininkės varžovėms priešinosi apie 13 minučių, kol komandas teskyrė vienas metimas (31:28). Tada „Tango Basket“ surengė spurtą 17:0 (48:28) ir pradėjo varžovių triuškinimą, kurį tęsė iki finalinės sirenos.

K. Nacickaitė žaidė 19 min. 18 sek., pelnė 15 taškų (1/1 dvitaškio, 4/6 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 3 kartus prasižengė, sykį suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Atsakomosios rungtynės vyks gruodžio 21 d.

Prie kito etapo priartėjo ir Lauros Miškinienės atstovaujamas Gdynės „VBW Arka“ (Lenkija) klubas, svečiuose 66:56 (17:9, 11:12, 20:20, 18:15) įveikęs Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija). Viešnios atitrūko pirmojo kėlinio pabaigoje ir nuo to laiko pirmavo iki rungtynių pabaigos. Ketvirtajame kėlinyje „Panathinaikos“ dar kiek priartėjo (51:47), bet į tai viešnios atsakė spurtu 8:2 ir susigrąžino saugų pranašumą (59:49).

L.Miškinienė per 25 min. 38 sek. pelnė 9 taškus (3/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio), sugriebė 11 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 4 kartus prasižengė, 2 sykius suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

Atsakomasis mačas numatytas gruodžio 20 d.