Trečiadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro H grupės rungtynėse Buržo „Tango Basket“ (Prancūzija) su Kamile Nacickaite išvykoje 99:67 (14:14, 32:13, 18:20, 35:20) sutriuškino Antalijos „BSB Toroslar BC“ (Turkija).

Intriga šiose rungtynėse išsilaikė pusantro kėlinio – sužaidus 15 min. komandas dar teskyrė 3 taškai (30:27). Tada šeimininkės visą likusį antrojo kėlinio laiką nepelnė taškų, o „Tango Basket“ spurtavo 16:0 ir susikrovė triuškinančią persvarą.

Sezono pasirodymą surengusi K.Nacickaitė buvo geriausia rungtynių žaidėja. Lietuvė per 30 min. 50 sek. pelnė 24 taškus (0/1 dvitaškio, 7/13 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 4 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.

„Tango Basket“ (4-0) pratęsė savo dominavimą grupėje ir jau beveik užsitikrino pirmą poziciją.

Į atkrintamąsias varžybas pateks po 2 geriausias kiekvienos grupės komandas ir dar 8 geriausios trečiąsias vietas grupėse užimsiančios komandos.