jamesas feldeine

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jamesas feldeine“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jamesas feldeine“.

„Panathinaikos“ laimėjo ir be didesnės Luko Lekavičiaus pagalbos

Lukas Lekavičius penktadienį Atėnuose liko be taškų, bet „Panathinaikos“ 75:56 (23:13, 17:18, 17:16, 18:9) nugalėjo „Valencia“ krepšininkus. Svečiai per visą mačą nepirmavo nė karto. Rungtynių pabaigoje „Panathinaikos“ persvara buvo išaugusi iki 75:55. Atėnų krepšininkai metė 29 baudas, Valensijos – aštuonias. „Panathinaikos“ klydo perpus mažiau – 8:16. L. Lekavičius žaidė devynias minutes, per kurias taškų nepelnė.
2018-03-31

Eurolygoje – dar viena neįtikėtina „Barcelona“ pergalė

Viena Eurolygos autsaiderių „Barcelona“ toliau šluoja visus nuo kelio. Šįkart katalonai svečiuose 90:63 (22:17, 18:21, 23:14, 27:11) „suvalgė“ vienus lygos lyderių – Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus. Pirmasis kėlinys vyko atkakliai, bet vėliau dominavo „Barcelona“. Didžiausias katalonų pranašumas – 33 taškai (88:55). „Barcelona“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:36. „Olympiakos“: Jamelis McLeanas 14 (5/9 dvitaškių, 12 atkovotų kamuolių), Georgios Printezis 14 (5/10 dvitaškių, 5 atk. kam.
2018-03-16

Ar „Žalgiris“ užims ir serbų tvirtovę?

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienį bandys pratęsti įspūdingą pergalių seriją Eurolygoje. Žalgiriečiai svečiuose galynėsis su Belgrado „Crvena Zvezda“ klubu. Tai bus antrojo rato pirmojo turo dvikova. Šias ir dar trejas Eurolygos rungtynes rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Kauniečiai laimėjo penkis kartus iš eilės, savo taupyklėje turi 10 pergalių ir kartu su Atėnų „Panathinaikos“ dalijasi 3–4 vietas.
2018-01-04

„Lietuviškoji“ Milano komanda pralaimėjo trileryje Italijoje

Atkaklios Eurolygos rungtynės vyko Milane. Du lietuvius turinti šeimininkų „AX Armani“ penktadienį 88:91 (15:29, 25:16, 20:16, 28:30) neatsilaikė prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus. Svečiai pirmavo visą mačą. Didžiausia persvara – 37:20. Tokie skaičiai švieslentėje degė 15-ąją minutę. <br> Priešpaskutinę „AX Armani“ sugebėjo išlyginti rezultatą (83:83), bet mačo pabaigą geriau sužaidė svečiai.
2017-12-30

„Real“ patyrė netikėtą pralaimėjimą, Jonas Mačiulis rinko ne taškus, o atkovotus kamuolius

Eurolygoje netikėtą pralaimėjimą patyrė Madrido „Real“ krepšininkai. Jono Mačiulio komanda savo aikštėje 83:87 (24:19, 15:27, 19:21, 25:20) nusileido mažiausią biudžetą lygoje turinčiai Belgrado „Crvena Zvezda“. „Real“ pusantro kėlinio jautėsi užtikrintai. Jis spurtavo 9:0 ir 11-ąją minutę pirmavo 26:19.   „Crvena Zvezda“ perėmė iniciatyvą bei paspruko – 60:47 (26 minutė). Šeimininkai nepasidavė ir 37-ąją minutę išlygino rezultatą (81:81). Vis dėlto, rungtynių pabaigą tiksliau sužaidė svečiai.
2017-12-02

Eurolygoje – Joano Plazos komandos pergalė

Penktadienį trečiąją pergalę šio sezono Eurolygoje iškovojo buvusio Kauno „Žalgirio“ stratego Joano Plazos treniruojama Malagos „Unicaja“. Ji savo aikštėje 79:65 (22:12, 23:19, 18:19, 16:15) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus. Šeimininkai pirmavo viso mačo metu. „Crvena Zvezda“ nė karto nebuvo išsiveržusi į priekį. Didžiausias „Unicaja“ pranašumas – 21 taškas (39:18). Abi komandos labai prastai metė baudas.
2017-11-10

Eurolyga: rezultatyvias „lietuviškas“ rungtynes laimėjo Jono Mačiulio komanda

Antradienį Eurolygoje ginklus surėmė dvi „lietuviškos“ komandos. Rezultatyviame krepšinio mače pergalę šventė namie žaidęs Madrido „Real“, 100:90 (30:28, 24:26, 27:20, 19:16) nugalėjęs Milano „AX Armani“. Atkakli ir permaininga kova vyko pirmojoje rungtynių dalyje. Antrojoje iniciatyva priklausė šeimininkams.
2017-10-25

Eurolyga: kas pateks į ketvirtfinalį, bet neprasibraus į finalo ketvertą?

Ketvirtadienį į kelionę pajudėjo pajudėjo Eurolygos naujojo sezono traukinys. Penktadienį į kovą stos Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Jų varžovė – Belgrado „Crvena Zvezda“. Portalas tv3.lt pristato visas elitinio žemyno turnyro komandas ir prognozuoja jų vietas. Praeitą kartą supažindinau su klubais, kurie, mano manymu, liks 9-12 pozicijose. Dabar – apie tas ekipas, kurios, kaip prognozuoju, užims 5-8 vietas.