crisitiano ronaldo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „crisitiano ronaldo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „crisitiano ronaldo“.

Istorinė pergalė: Tautų lygoje triumfavo Portugalija

Portugalijos vyrų futbolo rinktinė sekmadienio vakarą iškovojo pirmą tokį trofėjų pasaulyje ir bendrai istorijoje. Portugalų futbolininkai triumfavo Naujo formato UEFA Tautų lygoje, o tai kartu reiškia, kad ši rinktinė sukurė ilgos istorijos pradžią. Portugalai finale 1:0 (0:0) įveikė Nyderlandus, o vientinelį ir pergalingą įvartį taurės link 60-ą minutę pelnė Goncalo Guedešas. Cristiano Ronaldo žaidė visą rungtynių laiką, tačiau savojo įvarčio pasiekti nepavyko.
2019-06-10

Šias nuotraukas sieja 1 bruožas: ar suprasite, kas čia ne taip?

Makiažas yra neatsiejama dažnos moters kasdienybės dalis. Kol vienos jo pagalba pasiryškina savo įgimtus bruožus, kitos nevengia ir drąsiau paeksperimentuoti. Viena tokių – He Yuhong. Moteris meilę makiažui ir grožio priemonėms atrado visai neseniai, tačiau kartu su meile ji suprato ir turinti gebėjimų atkurti garsių žmonių veidus. Vos makiažo pagalba ji staiga gali virsti Mona Liza, Marilyn Monroe ar net pačiu Crisitiano Ronaldo.
2019-03-06

„Barcelona" netikėtai patyrė pralaimėją Ispanijos lygoje

Trečiadienį Ispanijoje buvo žaidžiamos penkto turo „La Ligos“ varžybos. Netikėtumų nebuvo išvengta, „Barcelona“ klubas patyrė triuškinamą pralaimėjimą. „Estadio Balaidos“ stadijone susitiko vietos „Celta“ Vigo su „Barcelona“ klubu. Pergalę rezultatu 4:1 šventė „Celta“ Vigo vienuolikė. Pirmąjį įvartį 26-ąją minutę, puikiu tolimu šūviu į vartų viršutinį kampą, pelnė Duran Nolito.