barcelona

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „barcelona“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „barcelona“.

Eurolygos ketvirtfinaliuose – lemiamos kovos: kas iškovos bilietus į finalo ketvertą?

2:2. Toks serijų rezultatas fiksuojamas net trijose Eurolygos ketvirtfinalių porose. Šią savaitę vyks lemiamos rungtynės, po kurių paaiškės, kurios komandos žengs į finalo ketvertą.
Prieš 6 val.

Rokas Jokubaitis ir „Barcelona“ vietiniame čempionate išsikapstė tik po pratęsimo

Ispanijos pirmenybėse išsigelbėjimą surengti pavyko Barselonos „Barcelona“ (21/10) ekipai. Katalonai namie po pratęsimo 95:89 (16:17, 17:20, 17:28, 30:15, 15:9) palaužė Las Palmo „Gran Canaria“ (20/11) komandą.  Šeimininkai po trijų kėlinių atsiliko 50:65, sudėtingoje situacijoje buvo ir likus žaisti pusę minutės (74:80). Nicolas Laprovittola tada driokstelėjo iš toli, o pavykus apsiginti pražangą mesdamas iš toli išprovokavo Jabari Parkeris, sumetęs baudų metimus ir atnešęs pratęsimą.
2024-05-06

Principinių varžovų dovanos sulaukęs „Real“ klubas užsitikrino Ispanijos čempionų titulą

Madrido „Real“ komanda užsitikrino Ispanijos čempionų titulą. Jie patys kiek anksčiau šiandien 3:0 sutriuškino „Cadiz“ futbolininkus ir laukė vakaro rungtynių, kuriuose jiems reikėjo „Barcelonos“ kluptelėjimo. Būtent taip ir įvyko. Katalonai nors ir dukart pirmavo, bet galiausiai po dramatiškos kovos svečiuose 2:4 nusileido „Girona“ ekipai. Iki čempionato pabaigos liko keturi turai, o „Real“ artimiausią persekiotoją dabar lenkia jau 13 taškų.
2024-05-04

Prieš principinius varžovus dominavęs Kasparas Jakučionis tapo finalo MVP

Kasparas Jakučionis ir Artūras Butajevas tapo Ispanijos ketvirtosios lygos čempionais. Lietuvių atstovaujama komanda rezultatu 79:53 (18:14, 23:16, 17:13, 21:10) nugalėjo Madrido „Real“. K.Jakučionis per 37 minutes pelnė 26 taškus (2/5 dvit., 6/12 trit., 4/4 baud.), sugriebė 9 kamuolius, išskirstė 6 rezultatyvius perdavimus. Jis surinko 31 efektyvumo balą ir tapo finalo MVP. A.Butajevas per 31 minutę įmetė 12 taškų (4/8 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.
2024-05-04

Buvusį žalgirietį palaikyti į Eurolygos rungtynes atvykęs Dillonas Brooksas: „Ši serija yra nuostabi“

Gerai žinomas Hiustono „Rockets“ gynėjas Dillonas Brooksas atvyko į ketvirtadienį vykusias Eurolygos atkrintamųjų rungtynes tarp Pirėjo „Olympiakos“ ir „Barcelona“ komandų.  Pasibaigus rungtynėms ir stebėjęs, kaip jo draugas Nazas Mitrou-Longas iškovojo svarbią „Olympiakos“ pergalę, D. Brooksas su naujienų portalu „Eurohoops“ kalbėjosi apie Eurolygos patirtį iš arti „Stebėjau, kaip mano draugas Nazas Mitrou-Longas žaidžia „Olympiakos“ komandoje. Visada norėjau stebėti Europos krepšinį.
2024-05-03

Neįtikėtiną pratęsimą išgyvenusi „Barcelona“ – per žingsnį nuo finalo ketverto

Antradienį Eurolygoje įvyko ketvirtfinalio serijos trečiosios rungtynės tarp Roko Jokubaičio atstovaujamos „Barcelona“ ekipos ir Igno Brazdeikio atstovaujamos Pirėjo „Olympiacos“. Pirėjuje vykusiose rungtynėse pergalę po pratęsimo 82:80 (13:13; 13:24; 25:14; 14:20; 11:9) išplėšė „Barcelona“. Serijoje iki trijų pergalių po šių rungtynių 2:1 pirmauja Barselonos krepšininkai.
51
2024-04-30

Ispanijoje – trys Roberto Lewandowskio įvarčiai ir dramatiška „Barcelonos" pergalė

„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose po dramatiškos kovos 4:2 įveikė „Valencia“ futbolininkus.  Ferminas Lopezas 22-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Vos po penkių minučių grubia Marco-Andre ter Stegeno klaida pasinaudojęs Hugo Duro nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir greitai išlygino rezultatą 1:1. Pepelu sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Valencia“ naudai 2:1.Visgi ...
2024-04-30

Tarpusavio akistatoje ketvirtfinalyje lietuviai nebuvo ryškūs, o „Olympiakos“ perėmė namų pranašumą

Pralaimėjimu Eurolygos atkrintamąsias varžybas pradėjo Barselonos „Barcelona“ klubas, kurio marškinėlius vilki Rokas Jokubaitis. Rogerio Grimau auklėtiniai po atkaklios kovos namuose 75:77 (18:19, 17:25, 19:17, 21:16) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkams su Ignu Brazdeikiu. Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių Graikijos čempionai įsiveržė į priekį 1-0. Kitas serijos mačas vėl bus žaidžiamas Barselonoje. 14 minučių žaidęs R.Jokubaitis pelnė 6 taškus (3/5 dvit.
2024-04-25

Xavi persigalvojo ir liks prie „Barcelonos“ klubo vairo

„Barcelonos“ vyriausiasis treneris Xavi persigalvojo ir nusprendė vasarą likti klube, nepaisant to, jog sausį pranešė, jog pasibaigus šiam sezonui paliks komandą, Kai praneša Ispanijos žiniasklaida, katalonų ekipos prezidentas Joanas Laporta neseniai buvo užsiminęs apie tai, jog bandys perkalbėti strategą likti ir toliau vadovauti komandai.
2024-04-24

„Barcelonos“ atstovai pažėrė kritikos Ispanijos lygai: „Gėdinga, jog nėra vartų linijos technologijos“

„Barcelonos“ vartininkas Marcas-Andre ter Stegenas ir treneris Xavi Hernandezas po sekmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse pralaimėto „El Clasico“ mūšio prieš Madrido „Real“ pažėrė kritikos lygai dėl vartų linijos technologijos nebuvimo. „Nerandu žodžių paaiškinti, kas įvyko prie vartų linijos. Tai yra gėdinga. Šioje industrijoje yra tiek daug pinigų, bet ne tam, kas yra svarbu.