anthony knockaertas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anthony knockaertas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anthony knockaertas“.

Šventinį „Premier“ lygos turą pradėjo kurioziškas „Bournemouth“ išsigelbėjimas

Callumas Wilsonas įmušė kuriozišką išlyginamąjį įvartį ir išplėšė savo komandai tašką. „Bournemouth“ svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su „Brighton & Hove Albion“ futbolininkais. Šventinį 22-ąjį Anglijos „Premier“ lygos turą įvarčiu iš aštraus kampo pradėjo šeimininkų saugas Anthony Knockaertas. Jam 5-ąją minutę asistavo Jose Izquierdo, o šį į priekį išvedė Pascalis Grossas. 33-ąją minutę už galvos griebėsi Steve’as Cookas.
2018-01-01

Braitone – nykios rungtynės su intriguojančia pabaiga

Anglijos „Premier“ lygos sekmadienis prasidėjo lygiosiomis. 1:1 (0:0) išsiskyrė „Brighton & Hove Albion“ ir Liverpulio „Everton“ futbolininkai. Nykiame pirmajame kėlinyje įsiminė vienintelis svečių momentas – sužaidus apie pusvalandį pykštelėjo Idrissa Gueye, bet šeimininkai apsigynė. Rungtynės ir toliau vyko niūriai, bet jų pabaiga buvo intriguojanti. Komandos apsikeitė pavojingais momentais.