Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Ufa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Ufa“.

Rusija nepaglosto atsisakančių kariauti: Anatolijus papasakojo, kuo baigėsi jo bandymas ištrūkti

Rusijos karys Anatolijus iš Baškirijos regiono į karą prieš Ukrainą nusprendė stoti birželį. Į karo lauką jis buvo išsiųstas po trijų mėnesių mokymų. Pasak vyro, jo dalinys fronto linijose praleido dvi su puse savaitės, tačiau jiems sekėsi nekaip, rašo Radio Free Europe/Radio Liberty. „Tuo metu reguliariai negaudavome maisto davinių, – žurnalistams pasakojo vyras. – Nebuvo amunicijos, mes turėjome ieškoti šovinių šalia esančiame miške.
Aktualijos 2022-11-11

MMA veteranui Quintonui Jacksonui svarbiau piniginis čekis, o ne „Šlovės muziejus“

43-ejų metų MMA veteranas Quintonas Jacksonas užantspaudavo savo vietą UFC istorijoje dar tuomet, kai nuo sosto nuvertė vieną pirmųjų organizacijos žvaigždžių Chucką Liddellą, tačiau dabar jam nėra svarbu būti pagerbtu „Šlovės muziejumi“, jis norėtų bent kartą iš UFC sulaukti padoraus čekio. „Ne, velniop juos“, - „The MMA Hour“ laidoje sakė paskutines 5 kovas „Bellator“ organizacijoje turėjęs Q.Jacksonas.
2021-12-01

Čempionų lygoje „Real“ buvo per plauką nuo antrojo pralaimėjimo

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą netrūko įnirtingų kovų ir dramų. A grupėje Madrido „Atletico“ ekipa iškovojo pirmąją pergalę, kai namie 3:2 įveikė „Salzburg“ komandą. Šeimininkams varčius pelnė Marcosas Llorente (29 min.) bei dukart 52 ir 85 minutę pasižymėjo puolėjas Joao Felixas. Austrijos kubo įvarčius 40 minutę pelnė Dominikas Szoboszlai ir 47 min. Mergimas Berisha. Kitose grupės rungtynėse kiek anksčiau Miuncheno „Bayern“ išvykoje 2:1 pranoko Maskvos „Lokomotiv" ekipą.
2020-10-28

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

Fiodoras Černychas debiutavo Rusijoje

Geriausias dvejų pastarųjų metų Lietuvos futbolininkas Fiodoras Černychas debiutavo Rusijos „Premier“ lygoje. 26-erių saugas sužaidė pirmąjį mačą naujojoje Maskvos „Dinamo“ komandoje. F. Černychas rungtyniavo iki 82-osios minutės, kai jį pakeitė Viačeslavas Grulevas. „Dinamo“ susitikimą sekmadienį svečiuose su „Ufa“ baigė lygiosiomis 1:1 (0:1). Maskvos komandai įvartį 17-ąją minutę nuo 11 metrų žymos pelnė Jevgenijus Markovas. Rezultatą 51-ąją minutę išlygino Ivanas Paurevičius.
2018-03-04

Siaubingas gaisras Ufoje: ugnyje liko įkalinti statybininkai

Rugsėjo 30-ąją Ufoje užsidegė 12-aukštis namas. Pasak vietos žiniasklaidos, vykdoma gyventojų evakuacija, sutelktos gausios gelbėtojų pajėgos. Pranešama, kad žuvo mažiausiai vienas žmogus, dar keli nuvežti į reanimaciją. „Kaimyninių parduotuvių pardavėjai pasakoja, kad kai prasidėjo gaisras, jie matė statybininkus penktame ar šeštame aukšte. Jie stovėjo ir šaukė, kad tuoj šoks.
2016-09-30

TOP 100: populiariausi futbolo klubai pasaulyje (I)

Futbolo specialistai it vienas sutaria, kad bilietai į geriausių pasaulių klubų rungtynes daug pigesni nei sezoniniai abonementai, kuriuos sau leisti gali ne kiekvienas. Sports.ru pristato 100 (I dalis-50) didžiausių futbolo klubų pagal parduotus abonementus.