Vėlyvieji pusryčiai: pasiturinčiųjų išmislas, ar malonus kulinarinis laikas su artimaisiais?

Dvidešimtojo amžiaus pabaigoje, Anglijoje, o vėliau Jungtinėse Amerikos Valstijose atsiradęs vėlyvųjų pusryčių terminas pagaliau baigia įsitvirtinti ir Lietuvoje. Tai konceptas, kadaa tarp pusryčių ir pietų meto valgomi tam tikri, lengvesni patiekalai su priderintais gėrimais. Dažniausias vėlyvųjų pusryčių metas – savaitgaliais, kada niekur neskubant galima susitikti su draugais ar šeimos nariais ir ramiai papusryčiauti.

Įvertino mėgstamą veganų restoraną: užkliuvo vienas dalykas

„RoseHip“ – gerai žinomas greito maisto restoranas, siūlantis platų veganiško maisto pasirinkimą. Tinklalaidės „Kas ant stalo?“ vedėjai nusprendė išbandyti išgirtą restoraną ir užsisakė populiariausius užkandinės produktus bei juos įvertino. Vienas iš patiekalų, kuriuos ragavo tinklalaidės vedėjai buvo iš Taivano kilusi bandelė bao su barbekiu sojos kepsneliu.

Kaip meksikietiški paplotėliai susuko liežuvius? Šis restoranas nustebino apžvalgininkus

Aromatų įvairovė, išraiškingi prieskoniai, spalvingas dekoravimas – tai neatsiejami meksikietiškos virtuvės atributai. Šią virtuvę jau spėjo pamėgti ir Lietuvoje, todėl „Kas ant stalo?“ tinklalaidės dalyviai pasiryžo ją įvertinti naujausio epizodo metu.  Apžvalgai buvo pasirinktas „San Diego“ restoranas, esantis Vilniuje.

Ką slepia milijoninė augalinio maisto pramonė ir ko geriau nevalgyti Bankoke?

Vis sparčiau populiarėjanti augalinio maisto tendencija neaplenkia ir Lietuvos. Užsienyje milijonines investicijas renkančių startuolių produkciją, orientuotą į veganišką mitybą, jau galime atrasti ir ne viename Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos restorane. Tai mėsą imituojantys kepsneliai, faršas ar mėsainių paplotėliai, kurių skonis ir konsistencija beveik neatsilieka nuo gyvūninės kilmės produktų, tačiau iš tiesų yra pagaminti iš sojos, žirnių, ryžių ar pupelių.

Gerai žinomos užkandinės mėsainis – nuvylė: „Jis toks pat kaip ir degalinėje“

„Jammi“ – daugeliui gerai žinoma užkandinė, kurios produkciją mažai kas kvestionuoja, tačiau tinklalaidės „Kas ant stalo?“ vedėjai nusprendė pasielgti kiek kitaip. Jie užsisakė populiariausius užkandinės produktus ir juos įvertino. Vienas iš vedėjų vertintų produktų buvo mėsainis. Deja, daug gražių žodžių jis nesulaukė. Vertindami tiek skonį, tiek kainą – tinklalaidės vedėjai kritikos negailėjo. „Man visiškai, gal, nepatiko. Aš nenoriu perdėti, bet man tikrai nepatiko, nes mėsa – be skonio.

Žinoma užkandinė sulaukė griežtų žodžių iš maisto ragautojų: „Man tikrai nepatiko“

Ketvirtąją „Kas ant stalo?“ tinklalaidę pradėjome bene kiekvieno išbandytos užkandinės „Jammi“ apžvalga. Laidos dalyviai ragavo bei vertino visiems puikiai pažįstamus kebabus, koldūnus, buritas ir mėsainius, kurie nesukėlė didelio susižavėjimo ir net sulaukė nemažai kritikos. Po to vedėjų pokalbis pakrypo ir link patyčių, kadangi, kad ir kaip bebūtų liūdna, bet patyčios niekur nedingsta, o ypač internetinėje erdvėje.

Geriausi ir blogiausi restoranai Lietuvoje: įvardijo, kur patirsite maisto ekstazę, o kur – apsinuodijimą

Ne paslaptis, kad „Kas ant salo?“ laidos vedėjai skaičiuoja ne vienerius metus apžvelgdami restoranus. Todėl trečiosios laidos metu su žiūrovais jie dalijosi geriausiomis ir blogiausiomis aplankytomis vietomis per visą tą laiką. Prie blogiausiųjų patirčių buvo aptartas ir, turbūt, neišvengiamas kiekvieno maisto apžvalgininko krikštas – apsinuodijimas. O taip pat ir neprofesionalus ar net agresyvus aptarnavimas bei aptarnavimo lygio pasikeitimas po pandemijos.

Pasipiktino lietuvių požiūriu dėl kylančių kainų restoranuose: „Galva sproginėja, kad žmonės nesupranta“

Dažnas lietuvis tikriausiai jau spėjo pastebėti, kaip restoranuose kyla patiekalų kainos. Dalis žmonių dėl to piktinasi ir iškoneveikia restoranų savininkus, tačiau vienas tinklalaidės „Kas ant stalo?“ vedėjų Donatas Karklius paaiškino, kodėl pykti ant jų nėra logiška.  „Man galva sproginėja, kad žmonės nesupranta“, – tinklalaidėje „Kas ant stalo?“ sakė D. Karklius.

KAS ANT STALO? Kiek dėmesio vertas „Bernelių užeigos“ maistas ir kodėl restoranai taip kelia kainas?

Ne paslaptis, kad infliacija veikia įvairius verslo sektorius Lietuvoje. Kainų kilimas neaplenkia ir restoranų. Naujojoje tinklalaidėje „Kas ant stalo?“ restoranų apžvalgininkai diskutavo, kiek tai padarė įtakos besilankantiems ir ar šis pokytis nuves į gerą.

KAS ANT STALO? „Čili pizza“ apžvalga: sentimentali atgyvena ar vis dar dėmesio vertas deimantas?

Lietuvos tinklalaidžių padangėje startavo naujas projektas, pavadinimu „Kas ant stalo?“. Laidos metu patyrę maisto apžvalgininkai ragauja restoranų maistą, dalinasi įžvalgomis ir neseniai lankytomis vietomis, o taip pat diskutuoja restoranų industrijai ir jų lankytojams aktualiomis temomis. Pirmojoje laidoje „Kas ant stalo?“ komanda – Donatas Karklius, Eimantė Rimašauskaitė, Paulius Balčiukynas, Jevgenijus Misevič – apžvelgia „Čili pizza“ restoraną.
Į viršų