Gerai žinomas restoranas nustebino maisto apžvalgininkus: patys nesitikėjo ištarti tiek komplimentų

Naujausioje tinklalaidės „Kas ant stalo?“ laidoje, lankėsi jau antrasis svečias – Andrius Užkalnis. Daug metų gerai žinomas maisto apžvalgininkas, kritikas ir gurmanas ragavo mėsainius bei vertino juos kartu su kitais laidos dalyviais.

Picomis garsėjantis restoranas labai nuvylė ragautojus: „Fu! Pasiimkite atgal“

Tinklalaidė „Kas ant stalo“ po savaitės ir vėl grįžo į jūsų ekranus, tačiau maisto vertintojų grupės sudėtis šį kartą kiek kitokia – prie komandas vėl prisijungė Jevgenijus, o Donatas ir Eimantė išėjo atostogų, todėl tinklalaidės studijoje pirmą kartą apsilankė svečias.  Naujausioje tinklalaidės laidoje maisto apžvalgininkai ragavo ir vertino „Bonocosi“ restorano picas, o į svečius užsuko komikas, vienas iš „Neragauta Lietuva“ įkūrėjų – Kristoforas Vaidutis.

Kaunas prieš Vilnių: kuris miestas turi geresnius restoranus?

Naujausioje tinklalaidės „Kas ant stalo?” laidoje, maisto apžvalgininkai ragavo ir vertino tikrą retenybę Lietuvoje – graikiškos virtuvės restoraną „Kalimera”. Laidos metu ragauti tokie patiekalai, kaip graikiškas apkepas „Musaka”, pita souvlaki kotopoulo su vištiena bei daržovėmis, „Merida” dėžutė su halloumi sūriu ir kaimiškos graikiškos salotos. Šie patiekalai buvo lyginami ir su pačioje Graikijoje išbandytu maistu.

Kukulių restoranas, nustebinęs net visko mačiusius maisto apžvalgininkus

Nauja savaitė – naujas „Kas ant stalo?“ tinklalaidės epizodas, kurio metu maisto apžvalgininkai atrado net pačius nustebinusį restoraną „Meetballs“. Kiekvienos tinklalaidės „Kas ant stalo?“ metu vis skirtingas vedėjas renkasi naują restoraną bei jo patiekalus, kuriuos norėtų pristatyti kolegoms ir žiūrovams.

Prie šio restorano tįsta eilės – apžvalgininkai išsiaiškino kodėl

„Kas ant stalo“ – tai tinklalaidė kuri drįsta atskleisti tiesą apie maisto pramonę. Tad ir naujausiame epizode, laidos vedėjai nagrinėjo aktualią temą – kaip maisto kokybė smunka restoranuose bėgant laikui. Ši tema išsirutuliojo beragaujant ir vertinant daugeliui jau gerai pažįstamo restorano „Grill London“ patiekalus. Vis gi, „Grill London“ garsus ir pasižymėjęs tuo, kad žavi žmones savo didelėmis porcijomis ir puikiu kainos–kokybės santykiu.

Įspėjo, kokio patiekalo negalima rinktis populiariojoje „Užupio picerijoje”

Viena žymiausių picerijų Vilniuje, o gal net ir visoje Lietuvoje – „Užupio picerija“ pateko ir į restoranų apžvalgų tinklalaidę „Kas ant stalo?“. Jos metu restoranų apžvalgininkai ragavo ir vertino keturis picerijos patiekalus, tačiau ne visi patiekalai buvo priimti teigiamai. Tinklalaidės epizode vedėjai pataria, ką šioje picerijoje verta ragauti ir ką geriau praleisti.

Ar privalu mokėti už maistą, jei likote juo nepatenkintas? Patarė, kaip elgtis

Neseniai į viešumą iškilo atvejis, kada vieno žinomo Vilniaus restorano („Carre“) klientas buvo nepatenkintas jam pristatytu gėrimu. Šiuo nepasitenkinimu pasiskundė ir padavėjai, kurie atsisakė gėrimą pakeisti. Klientas nusprendė, kad už jį nemokės ir taip buvo įtrauktas į „juodąjį“ restorano sąrašą.

Užsienio virtuvės: lietuviai už ar prieš autentiškus skonius?

Indiški „paneer“ sūrio troškiniai, meksikietiškos kesadijos, japoniški „yakitori“ iešmeliai – tai tik dalis patiekalų, kuriuos jau spėjo paragauti ir apžvelgti „Kas ant stalo?“ tinklalaidės dalyviai.

Paaiškino, kodėl į tam tikrus restoranus negalima vestis vaikų

Ne paslaptis, kad tiek Lietuvoje, tiek užsienyje kai kurie restoranai nepageidauja lankytojų atvykti su vaikais iki tam tikro amžiaus. Maisto apžvalgininkai tinklalaidėje „Kas ant stalo?“ paaiškino, kodėl keliamas šis prašymas ir kodėl svarbu jo laikytis. Dvyliktojo „Kas ant stalo?“ tinklalaidės epizodo metu apžvalgininkai vertino restorano „Fortas“ patiekalus. Buvo ragaujama: aštrusis troškinys „Chili Con Carne“, lazanija, klasikinis „angus“ mėsainis, antienos salotos.

Ar gastronominiai festivaliai gali gyvuoti Lietuvoje?

Šiltuoju metu Lietuvoje karts nuo karto vis pasirodo įvairūs maisto festivaliai: „Vyno dienos”, „Gastronomijos savaitė”, „Burger festas”, „Šaltibarščių festivalis”, „Farm on Fire”. Ar Lietuva jau pasiruošusi tokiems gastronominiams renginiams? Naujausioje „Kas ant stalo?” laidoje, jos dalyviai dalijosi žiniomis ir patirtimi dalyvaujant tokiuose festivaliuose.

Įvardijo, kas lėmė kainų kilimą Lietuvos kurortuose

„Kas ant stalo?“ restoranų apžvalgų tinklalaidės metu kaskart aptariamos maitinimo verslo aktualijos. Naujausiame epizode dalyviai intensyviai diskutavo apie aukštas kainas Lietuvos kurortuose, o ypatingai jų restoranuose. Dešimtosios laidos metu vedėjai palietė kontraversišką temą: aukštos kainos kurortuose, priverčiančios svarstyti, ar labiau verta atostogauti Lietuvoje, ar užsienyje.

Ar lietuviški cepelinai gaus „Michelin“ žvaigždę?

Žinomi Lietuvos šefai dalijasi užuomenomis, kad jau 2024 m. Lietuva pagaliau turės savo restoraną, pripažintą ir žymiojo restoranų gido „Michelin“. Apie tai diskutavo ir „Kas ant stalo?“ laidos dalyviai. Devintoji laida prasidėjo nuo įmantraus lietuviškų patiekalų restorano „Burna house“ ir pažadėto cinkelio paieškų jų patiekaluose.

Supyko ant maitinimo verslo strategijos: jie slepia savo tikrąjį vardą

Dar ne taip ir seniai naujienų portalo tv3.lt išleistas straipsnis apie „šešėlinės virtuvės“ konceptą Lietuvoje sukėlė intensyvias diskusijas. Tai neaplenkė ir „Kas ant stalo?“ tinklalaidės naujausio epizodo metu.  „Šešėlinė virtuvė“ – tai, kai iš tos pačios virtuvės maistas pristatomas kitų kavinių vardu.

Vėlyvieji pusryčiai: pasiturinčiųjų išmislas, ar malonus kulinarinis laikas su artimaisiais?

Dvidešimtojo amžiaus pabaigoje, Anglijoje, o vėliau Jungtinėse Amerikos Valstijose atsiradęs vėlyvųjų pusryčių terminas pagaliau baigia įsitvirtinti ir Lietuvoje. Tai konceptas, kadaa tarp pusryčių ir pietų meto valgomi tam tikri, lengvesni patiekalai su priderintais gėrimais. Dažniausias vėlyvųjų pusryčių metas – savaitgaliais, kada niekur neskubant galima susitikti su draugais ar šeimos nariais ir ramiai papusryčiauti.

Įvertino mėgstamą veganų restoraną: užkliuvo vienas dalykas

„RoseHip“ – gerai žinomas greito maisto restoranas, siūlantis platų veganiško maisto pasirinkimą. Tinklalaidės „Kas ant stalo?“ vedėjai nusprendė išbandyti išgirtą restoraną ir užsisakė populiariausius užkandinės produktus bei juos įvertino. Vienas iš patiekalų, kuriuos ragavo tinklalaidės vedėjai buvo iš Taivano kilusi bandelė bao su barbekiu sojos kepsneliu.

Kaip meksikietiški paplotėliai susuko liežuvius? Šis restoranas nustebino apžvalgininkus

Aromatų įvairovė, išraiškingi prieskoniai, spalvingas dekoravimas – tai neatsiejami meksikietiškos virtuvės atributai. Šią virtuvę jau spėjo pamėgti ir Lietuvoje, todėl „Kas ant stalo?“ tinklalaidės dalyviai pasiryžo ją įvertinti naujausio epizodo metu.  Apžvalgai buvo pasirinktas „San Diego“ restoranas, esantis Vilniuje.

Ką slepia milijoninė augalinio maisto pramonė ir ko geriau nevalgyti Bankoke?

Vis sparčiau populiarėjanti augalinio maisto tendencija neaplenkia ir Lietuvos. Užsienyje milijonines investicijas renkančių startuolių produkciją, orientuotą į veganišką mitybą, jau galime atrasti ir ne viename Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos restorane. Tai mėsą imituojantys kepsneliai, faršas ar mėsainių paplotėliai, kurių skonis ir konsistencija beveik neatsilieka nuo gyvūninės kilmės produktų, tačiau iš tiesų yra pagaminti iš sojos, žirnių, ryžių ar pupelių.

Gerai žinomos užkandinės mėsainis – nuvylė: „Jis toks pat kaip ir degalinėje“

„Jammi“ – daugeliui gerai žinoma užkandinė, kurios produkciją mažai kas kvestionuoja, tačiau tinklalaidės „Kas ant stalo?“ vedėjai nusprendė pasielgti kiek kitaip. Jie užsisakė populiariausius užkandinės produktus ir juos įvertino. Vienas iš vedėjų vertintų produktų buvo mėsainis. Deja, daug gražių žodžių jis nesulaukė. Vertindami tiek skonį, tiek kainą – tinklalaidės vedėjai kritikos negailėjo. „Man visiškai, gal, nepatiko. Aš nenoriu perdėti, bet man tikrai nepatiko, nes mėsa – be skonio.

Žinoma užkandinė sulaukė griežtų žodžių iš maisto ragautojų: „Man tikrai nepatiko“

Ketvirtąją „Kas ant stalo?“ tinklalaidę pradėjome bene kiekvieno išbandytos užkandinės „Jammi“ apžvalga. Laidos dalyviai ragavo bei vertino visiems puikiai pažįstamus kebabus, koldūnus, buritas ir mėsainius, kurie nesukėlė didelio susižavėjimo ir net sulaukė nemažai kritikos. Po to vedėjų pokalbis pakrypo ir link patyčių, kadangi, kad ir kaip bebūtų liūdna, bet patyčios niekur nedingsta, o ypač internetinėje erdvėje.

Geriausi ir blogiausi restoranai Lietuvoje: įvardijo, kur patirsite maisto ekstazę, o kur – apsinuodijimą

Ne paslaptis, kad „Kas ant salo?“ laidos vedėjai skaičiuoja ne vienerius metus apžvelgdami restoranus. Todėl trečiosios laidos metu su žiūrovais jie dalijosi geriausiomis ir blogiausiomis aplankytomis vietomis per visą tą laiką. Prie blogiausiųjų patirčių buvo aptartas ir, turbūt, neišvengiamas kiekvieno maisto apžvalgininko krikštas – apsinuodijimas. O taip pat ir neprofesionalus ar net agresyvus aptarnavimas bei aptarnavimo lygio pasikeitimas po pandemijos.
Į viršų