Sveika oda

Žinomi svečiai prakalbo apie grožio ritualus – kremams negaili ir keleto šimtų

Trečiadienį sostinėje įsikūręs veido ir kūno priežiūros priemonių butikas pakvietė į grožio vakarą. Kalėdinėje šventėje pristatyti populiariausi kosmetikos produktai, naujienos bei dovanų idėjos. Renginio nepraleidę žinomi svečiai paatviravo, kaip rūpinasi savo oda, kokias procedūras išbandė ir be ko neįsivaizduoja veido priežiūros rutinos, rašoma pranešime spaudai. Butiko „Masolè“ įkūrėja Irina Masolė renginyje pristatė per ilgus metus atrinktus profesionalios kosmetikos prekių ženklus.

Kosmetikos inovacijoms skirtame vakare lankėsi tituluotos gražuolės: dalijosi naudingais patarimais

Pirmadienį žinomos moterys nepraleido grožiui skirto vakaro. Kviestinės viešnios domėjosi kosmetikos naujovėmis iš Pietų Korėjos, susipažino su grožį ir jaunystę be adatų puoselėjančiomis procedūromis bei atšventė grožio namų vienų metų gimtadienį, rašoma pranešime spaudai. Į šventinį vakarą pakvietė prekių ženklo „Nanoasia“ mokymų trenerė Laura Los. Vakarą vedė dainininkas, grupės „Pikaso“ narys Haroldas Šklėrius.

Lietuvos įžymybės domėjosi, kaip „užšaldyti“ jaunystę: pasirodė ir retai viešumoje matoma Giulija su dukra

Prabangi aplinka, aukso standartu pažymėtos grožio paslaugos, vienas brangiausių pasaulyje skanėstų, užburianti muzika ir galimybė iš solidžiausių ekspertų išgirsti aktualiausias jaunystę išsaugančias paslaptis – toks tarptautinės estetinės ir lazerinės medicinos klinikų grupės „Era Esthetic“ Kaune surengtas įsimintinas vakaras subūrė didžiulį būrį Lietuvos įžymybių.

Mados ekspertė Marija Palaikytė: įvaizdis – galinga komunikacijos priemonė

Nors drabužių dizaineriai ir mados prekių ženklai vyrų stiliui dėmesio skiria kone tiek pat, kiek ir moterų, vis dar įprasta manyti, kad pastarieji savo išvaizdos linkę nesureikšminti. Vyrauja nuomonė, kad jie nesureikšmina savo aprangos, o pamėgtus tuos pačius drabužius dėvi ir perka nuolatos. Mados tendencijų analitikė, mados ir stiliaus konsultantė Marija Palaikytė sako, kad tokia situacija keičiasi ir vyrų atrandančių stilisto pagalbą šiandien sparčiai daugėja.

Renata Šakalytė-Jakovleva dietų nesilaiko: „Labai svarbu atrasti tai, kas tinka būtent tau“ 

Apie cukraus daromą žalą organizmui žino daugelis. Saldumynai pakelia nuotaiką, laikinai apmalšindami stresą, tačiau neribotas jų vartojimas gali sukelti stiprių sveikatos negalavimų.  Sveikos gyvensenos ir sveikatos aktualijų laidoje „Sveikas rytojus“ buvo kalbama apie cukraus žalą organizmui, kokios natūralios priemonės gali mums padėti jo atsisakyti bei kaip pagerinti žarnyno veiklą ir kitas organizmo funkcijas, rašoma pranešime spaudai.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų