Sunkiai sergantis 34-erių marijampolietis nebežino, ko griebtis: kreipiasi į visus

Sunkiai sergantis 34-erių marijampolietis Vytautas Matusevičius, nuo pat vaikystės kovojantis su daugybe ligų, per tiek metų susitaikė su visomis diagnozėmis, nors sveikata pasidžiaugti negali. Tačiau kasdien jaunam vyrui tenka galvoti, ar išgalės nusipirkti maisto, o baisiausia, kai ateina laikas pirkti vaistus ir kitas reikalingas priemones – tenka dėti centą prie cento.
Istorijos Prieš 46 min.

Tarnyboms atėmus 4 vaikus, moteris prisipažino: „Gal aš ir nemoku atsisakyt“

Vieniša mama verkia ir sako, kad iš jos atėmė gyvenimo prasmę – ji liko viena namuose, neteko 4 vaikų. Moters situacija domėjosi TV3 laida „TV Pagalba“. Raminta patyrė didelį sukrėtimą, dėl vienos klaidos moteris neteko visų savo vaikų. Tačiau tai daugiavaikės mamos neišgąsdino, ji pasiryžo imtis visų priemonių, kad juos susigrąžintų.  Kaltina save Moteris jau anksčiau yra bendravusi su Vaikų teisių apsaugos tarnyba, kurį laiką gyveno Moterų krizių centre.
Gyvenimas Prieš 1 val.

Atvira moters išpažintis: po 32 metų santuokoje vyras pasakė, kad yra homoseksualus

66 metų Teresa Upton, laimingai ištekėjusi 32 metus, patyrė tikrą šoką, kai jos vyras atskleidė, kad palieka ją dėl kito vyro. Ji papasakojo savo įspūdingą istoriją. Tai buvo tipiškas tingus šeštadienio rytas. Teresa su vyru Lee, kaip įprastai, savaitgalį ilgai miegojo, gėrė arbatą, kai netikėtai vyras žmonai įteikė užklijuotą voką, ant kurio buvo parašyti žmonos vardas ir pavardė. „Tai tau“, – pasakė jis. Neturėjau nė menkiausio supratimo, kas tai.
Istorijos Prieš 1 val.

Profesorius Čaplinskas įspėjo apie nematomą pavojų: šiukštu to nedarykite automobilyje ar namuose

Užkrečiamųjų ligų specialistas prof. Saulius Čaplinskas pasiuntė svarbų įspėjimą rūkantiesiems. Jis priminė, kad taip žmonės ne tik žaloja savo sveikatą, bet rūkydami ar veipindami (naudodami elektronines cigaretes) namuose ar automobilyje kenkia savo vaikams, net kai jų nėra šalia.
Sveikata Prieš 1 val.

Mokslininkas atsakė, kuo skiriasi vyrų ir moterų smegenys: gera žinia – senėjant blogėja ne viskas

Sulaukus 30–35 m. smegenyse jau fiksuojami su senėjimu susiję procesai, tačiau kai kurios funkcijos gali ir pagerėti. „Pavyzdžiui, kalbiniai gebėjimai arba nemažėja, arba net ir stiprėja. Laikui bėgant, žmogus įgauna daugiau gyvenimiškos patirties, todėl plečiasi ir žodynas“, – sako Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro neuromokslininkas prof. Osvaldas Rukšėnas.
Sveikata Prieš 2 val.

Atskleidė geriausią laiką sėti pomidorus: pravers šie patarimai

Sodininkystės ir daržininkystės mylėtojai jau laukia nesulaukia, kada ateis metas sukišti rankas į žemę ir jau svarsto, kada pradėti sėti pomidorus. Juos būtina pasėti tinkamu laiku, kad derlius nudžiugintų. Parduotuvių tinklo „Žalia stotelė“ specialistė Liucija Kunigiškytė atskleidė, kada jau tinkamas metas sėti pomidorus, kad vasarą galėtumėte džiaugtis gausiu derliumi.
Sodas ir daržas Prieš 2 val.

Perskaičius apie Montvydo skyrybas rėžė, ką galvoja: „Kvailumo viršūnė“

„Donatas Montvydas vakar paskelbė, kad skiriasi su žmona – tikriausiai, artimiausiomis dienomis tai bus labiausiai aptarinėjama tema, nes juk tai ne šiaip sau skyrybos, o žinomo žmogaus“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Ernesta. Kas jau kas, bet skyrybos, ypač garsių asmenų, lietuviams yra vienas įdomiausių dalykų. Va, garsenybės skiriasi! Kaip koks didysis pasaulio stebuklas, nesvarbu, kad kasdien išsiskiria šimtai porų.
Pasisakyk Prieš 3 val.

Dviejų vaikų tėvai atliko DNR testą: rezultatai atskleidė šokiruojančią tiesą

Vyras, kuris buvo įvaikintas dar kūdikystėje, atlikus DNR testą sužinojo šokiruojančią tiesą, kad jo žmona, su kuria jis susituokęs jau šešerius metus, iš tikrųjų yra jo sesuo. Jie kartu augina du vaikus ir iki šiol net neįtarė apie juos siejantį kraujo ryšį. Vyrui, kuris dėl konfidencialių įvaikinimo taisyklių nežinojo nieko apie savo tikruosius tėvus, reikėjo atlikti DNR tyrimą, kad patikrintų, ar gali savo sergančiai žmonai padovanoti inkstą.
Istorijos Prieš 3 val.

Gian Luca pasidalijo tikro itališko tiramisu receptu: apsilaižysite pirštelius

Garsusis virtuvės šefas Gian Luca Demarco su TV3 laida „La maistas“ tęsia skaniausias kulinarines keliones po Lietuvą ir dalinasi neatsivalgomų patiekalų receptais. Šįkart aplankęs Kazlų Rūdoje veganiškais saldumynais garsėjančią Irmą Trečiokienę Gian Luca stojo į tiramisu kovą ir parodė, kaip pasigaminti tikrą itališką tiramisu.

Ragina nevalgyti 1 užkandžio prieš naktį: miegosite žymiai geriau

Rekomenduojamos aštuonios valandos miego gali tapti sunkiai pasiekiama svajone, jei prieš naktį valgysite netinkamus užkandžius. Ekspertė ragina nevalgyti vieno užkandžio prieš naktį, kad išsimiegotumėte žymiai geriau. Nėra nieko blogiau, nei naktį vartytis lovoje ištisas valandas, laukiant žadintuvo skambučio. Užmigti nėra visada taip paprasta, kaip norėtųsi. Nesvarbu, kad kambaryje aklinai užtraukėte naktines užuolaidas ar stengiatės nenaršyti telefone – tai ne visada padeda.
Patarimai Prieš 4 val.

Išvardijo produktus, kuriuos būtina nuplauti: kiti tai pamiršta

Prekybos centruose daugelis perka nesupakuotas vaisius ir daržoves – prieš valgant jų nenuplovus galima apsinuodyti, gali pasireikšti pykinimas ir viduriavimas, todėl ekspertai įspėja visada nuplauti šiuos produktus prieš vartojimą. Yra maisto produktai, kuriuos daugelis įprastai plauna prieš valgydami, nors neretai į tai numojama ranka. Tačiau tyrimai rodo, kad yra keli maisto produktai, kuriuos būtina plauti prieš vartojimą. Internetinės sveiko maisto parduotuvės musclefood.
Patarimai Prieš 4 val.

Valytoja negalėjo patikėti savo ausimis: buvo atleista, nes suvalgė sumuštinį

Gabriela Rodriguez iš Ekvadoro pasakoja, kad buvo atleista iš darbo dėl to, kad 46 mln. svarų sterlingų metinių pajamų gaunančioje advokatų kontoroje suvalgė sumuštinį su tunu, kuris buvo skirtas išmetimui. 39 metų G. Rodriguez, vieniša motina iš Ekvadoro, dabar pradeda teisinius veiksmus prieš Londone įsikūrusią teisininkų firmą po to, kai ją atleido iš darbo agentūra, su kuria firma sudarė valymo paslaugų teikimo sutartį.
Istorijos Prieš 5 val.

Pavojingus kraujo krešulius išduoda šie simptomai: pastebėkite laiku

Kraujo krešėjimas yra labai svarbus organizmo procesas, apsaugantis nuo pernelyg didelio kraujavimo įsipjovus ar susižeidus, tačiau per didelis krešumas kelia bėdų – kyla kraujo krešulių riziką, o susidariusius kraujo krešulius būtina pastebėti laiku – štai, kas juos išduoda. Trombocitai, kraujo ląstelės, ir plazmoje esantys baltymai kartu sustabdo kraujavimą sužalojimo vietoje suformuodami krešulį, kuris vėliau natūraliai ištirpsta.

Gyvenimą penkiose šalyse išbandžiusi lietuvė laimę rado Dubajuje: čia būti moterimi yra lengviau

„Dubajuje esu labai laiminga, o laimė yra kiekvieno pasirinkimas“, – teigia lietuvė Anna Smirnova. Moteris dar būdama visai jauna paliko vaikystės namus Šilutėje ir leidosi į išskirtinę gyvenimo kelionę, kuri per įvairias Europos ir egzotiškas Azijos šalis šiandien atvedė ją į jos sėkmės miestą – Dubajų. Kaip šiandien teigia pati Anna, labiausiai jai šiandien Dubajuje imponuoja itin stiprus saugumo jausmas ir didžiulės šio miesto ateities ambicijos.
Istorijos Prieš 6 val.

Naktį nustebino neįprastas vaizdas danguje: tokį reiškinį pamatysi ne kasdien

Vasario 18-ąją pakėlus akis į dangų buvo galima pamatyti neeilinį vaizdą. Naktį susiformavo vadinamasis Mėnulio halas. Socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje „Orai ir klimatas Lietuvoje“ rašoma, kad dar pasitaiko pirmą kartą matančių Saulės halą, bet daugeliui tai yra jau pažįstamas reiškinys.
Patarimai Prieš 6 val.

Princo Harry ir Markle pareiškimas suglumino ekspertę: to nesupranta

Princas Harry ir Meghan Markle paliko be žado vieną karališkosios šeimos ekspertę po to, kai praėjusią savaitę paskelbė daug dėmesio sulaukusį pareiškimą. Sulaukusi kritikos dėl savo naujai įkurtos internetinės svetainės, pareiškime pora tvirtino, kad jie „nebus palaužti“.  Nesupranta pareiškimo prasmės Stebinančiame pareiškime Harry ir Meghan atstovas spaudai teigė: „Jie vis dar dirba ir siekia to, kuo tiki, nepaisant to, kad nuolat sulaukia iššūkių ir kritikos.
Istorijos Prieš 6 val.

Gydytojas pasakė, ką svarbu žinoti apie širdies vožtuvų ligas

Širdies vožtuvų ligos – dažnos ir galinčios paveikti bet kurį iš keturių širdies vožtuvų bei sukelti komplikacijas, jei nėra laiku diagnozuotos ir gydomos. Dr. Kasparas Briedis, Kauno klinikų Kardiologijos klinikos gydytojas kardiologas, pabrėžia, kad ankstyvas simptomų atpažinimas ir tinkamas gydymas gali išsaugoti žmogaus gyvybę bei užkirsti kelią klastingos širdies ligos progresavimui.
Sveikata Prieš 7 val.

Kraupi avarija paženklino 33-ejų lietuvio gyvenimą: sesuo turi jautrų prašymą

Gruodžio 15 dieną Indrės Aleksandravičienės šeimą ištiko nelaimė – jos 33 metų brolis Paulius Norušis Danijoje pateko į autoįvykį. Pauliaus sesei Indrei praėjus nežinomybės kelią, vaikinas pagaliau pargabentas į Lietuvą. Vaikinas patyrė rimtų sužalojimų – jam lūžo stuburas, kurį laiką negalėjo kalbėti. Jo sesuo Indrė kreipiasi į visuomenę ir prašo neabejingų žmonių pagalbos, nes brolio dar laukia ilgas sveikimo kelias.
Istorijos Prieš 7 val.

Gardūs grikių kotletai: tiks pusryčiams, pietums ir vakarienei

„Grikių kepsnelius kepu tada, kai nusibosta mėsos ir žuvies patiekalai, kai nesinori sunkaus maisto, ir šiaip, kuomet norisi ko nors ne kasdieniško  Grikių kepsneliai puikiai tiks tiek pusryčiams, pietums ir vakarienei. Pusryčiams kepsnelius galite patiekti su kiaušiniene, pietums – su troškintomis ar šviežiomis daržovėmis, o vakarienei – su salotomis“ – rašo tinklaraščio „Lithuanian in the USA“ autorė Liucija.
Gyvenimas Prieš 8 val.

Vilniuje dingus 13-metei – svarbi žinia lietuviams: tai būtina žinoti visiems

Vilniuje pirmadienį be žinios dingusios 13-metės Medos intensyviai ieškoma iki šiol. Į paieškas įsijungė ir visuomenė. Paskutinė nepilnametės buvimo vieta užfiksuota pirmadienį apie 9–13 val. Didžiojoje Riešėje. Mergaitės artimieji tvirtina, kad kol kas naujų žinių nėra, tačiau prašo Didžiosios Riešės gyventojų peržiūrėti namų kamerų įrašus.
Istorijos Prieš 8 val.
Į viršų