Laisvalaikis gamtoje
REKLAMA
Plėšomos sūrio lazdelė  Plėšomos sūrio lazdelė

Užkandžiai šeimos išvykai į gamtą – keturiems asmenims išleisite mažiau nei 5 eurus

Šiltomis vasaros dienomis nesinori likti namie, tad vos pasitaikius galimybei daugelis stengiasi praleisti laiką gamtoje. Ruošiantis išvykai, svarbu ne tik susiplanuoti pramogas ar išsirinkti vietą išvykai, bet ir pasirūpinti tinkamais užkandžiais. „Lidl“ ekspertai pataria, kokius užkandžius pasirinkti leidžiant laiką gamtoje.
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka  Asociatyvi nuotrauka

Trumpiausia metų naktis jau čia pat – ko nepamiršti, kad ji būtų įsimintina?

Ilgiausią metų dieną ir trumpiausią metų naktį švenčiamos Joninės. Šią šventę įprasta paminėti gamtoje – deginti laužus, ieškoti paparčio žiedo, kepti patiekalus ant grilio, laiką leisti šeimos ir draugų būryje. Vis dėlto, kad nuotaikos nesugadintų pamiršti daiktai, ekspertai dalijasi patarimais, kaip susiruošti Joninių šventei. Prekybos tinklo „Senukai“ atstovai sako, kad vasaros laikotarpiu žmonės išties daug laiko praleidžia gamtoje.
REKLAMA
Unikalus reginys Kairių poligone: nuo skautiškų laužų iki autentiškos A. Smetonos palapinės  Unikalus reginys Kairių poligone: nuo skautiškų laužų iki autentiškos A. Smetonos palapinės

Unikalus reginys Kairių poligone: nuo skautiškų laužų iki autentiškos A. Smetonos palapinės

Didžiausia skautiška organizacija Baltijos šalyse, Lietuvos skautija, liepos 8-16 d. Klaipėdos rajone esančiame Kairių (brg. gen. Povilo Plechavičiaus) poligone organizuoja jubiliejinę skautų stovyklą „Tarp trijų vandenų“. Tiesa, gyvai dalyvauti ir pamatyti, kaip atrodo gyvenimas stovykloje, į kurią susirinks daugiau nei 2300 skautų iš viso pasaulio, bus suteikta proga visiems smalsuoliams – iš anksto užsiregistravę žmonės kviečiami liepos 12 d. atvykti į stovyklos Svečių dieną.

Ar jūsų dviratis tinkamai paruoštas sezonui? Kelios pagrindinės taisyklės

Kuo šiltesni orai – tuo daugiau dviratininkų traukia į trasą: kas į darbą, kas į sodą, kas po kiemą. Tačiau jei jūsų dviratis dar vis slepiasi sandėliuke, verta žinoti, kaip juo pasirūpinti, kad pirmoji kelionė neapkarstų, o būtų saugi bei maloni. Pirmiausia įsitikinkite, kad dviratis švarus Norint, kad dviratis tarnautų kuo ilgiau, svarbu pasirūpinti jo švara. Tai – pagrindinis dalykas. „Dviratį siūlome valyti sausu ar drėgnu skudurėliu, o sunkiau prieinamas vietas išvalykite šepetėliu.

Atskleidė vaikščiojimo magiją – kaip ėjimas keičia savijautą?

Startuolis „Mindletic“ ėmėsi išskirtinės užduoties: pamatuoti, kaip masiniai ėjimo renginiai prisideda prie dalyvių emocinės savijautos. Rezultatai patvirtina tai, kas iki šiol buvo tik numanoma ir spėliojama. Ilgų distancijų ėjimas ne tik palaiko gerą savijautą, bet ir verčia didžiuotis įveiktais kilometrais. Dukart per metus vykstančio Ėjimo dalyviai kviečiami įveikti 5, 10 arba 25 kilometrų ilgio, specialiai kiekvienam renginiui sudarytą, unikalią trasą Vilniaus mieste.
Į viršų