• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žinomi pramogų pasaulio atstovai nepraleido progos pasidairyti po ką tik įrengtą interjero dizainerės Aistė Mickevičienės išskirtinio ir drąsaus koncepto butą. Pristatymo renginyje netrūko unikalių dizaino sprendimų, o smagias vakaro akimirkos perteikė ir specialiai pagal tematiką sukurta renginio svečių fotosesija.

41

Žinomi pramogų pasaulio atstovai nepraleido progos pasidairyti po ką tik įrengtą interjero dizainerės Aistė Mickevičienės išskirtinio ir drąsaus koncepto butą. Pristatymo renginyje netrūko unikalių dizaino sprendimų, o smagias vakaro akimirkos perteikė ir specialiai pagal tematiką sukurta renginio svečių fotosesija.

REKLAMA

„NOI“ interjero dizainerė Aistė Mickevičienė pristatė drąsų ir išskirtinį interjerą, atsakantį į klausimą, kaip sutalpinti gyvenimą į vos 43 kv. m., skiriant ne daugiau 500 EUR vienam kvadratiniam metrui. Burgundiško vyno spalvos sienos, stikliniai baldų fasadai, metalizuotos plokštės ir gipsiniai sienų moldingai, atspindintys Kaune esančio Piliamiesčio kvartalo prabangą – visai tai sutalpinta mažame, net 50 kv. m. nesiekiančiame bute.

„Pradžioje šią vietą kūriau nuomai, tačiau taip jau gavosi, kad netikėtai pati čia įsikėliau. Kurdama interjerus atsižvelgiu į unikalumą, išskirtinumą ir stengiuosi „nekepti masės“, o kurti išskirtinius namus – išskirtiniams žmonėms. Šiandieniame pasaulyje žmonės namuose praleidžia vis mažiau laiko, todėl renkasi ekonominius plotus, kuriuose svarbu tinkamai sudėlioti funkcionalumą, atverti erdves, tinkamai panaudoti spalvinius sprendimus, išlaikyti vientisumą ir taip sutalpinti visą gyvenimą mažoje erdvėje“, - pasakoja interjero dizainerė A. Mickevičienė.

REKLAMA
REKLAMA

Renginyje buvo galima sutikti grupės „69 danguje“ dainininkes Nijolę Pareigytę-Rukaitienę ir Godą Alijevą, operos solistą Merūną Vitulskį su žmona Erika, TV laidų prodiuseres Gintarę Kreipavičiūtę ir Danutę Nicolas, TV laidų vedėją Gintarę Eimantaitę, modelį Rasą Ciūnę, restoranų tinklo savininkus  Nijolę ir Paulių Tamošiūnus, verslininkę Vitą Petravičienę bei daugelį kitų.

REKLAMA

Net ketverius namus įsirengusi dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė pasakoja dar nepavargusi nuo remonto darbų. Priešingai, šioje veikloje ji jaučia didelį malonumą ir net pati aktyviai įsitraukia į interjero sprendimų paieškas.

„Man labai patiko ir šio buto interjeras, ir pačios dizainerės požiūris. Visi žinome, jog išleidę daug pinigų, galime sukurti įspūdingą interjerą, tačiau sukurti jį įspūdingą turint finansinius apribojimus – tai jau didelis iššūkis. Man pačiai labai patinka remontai, tačiau visada kreipiuosi į profesionalų dizainerį pagalbos. Tuomet viskas vyksta kur kas sklandžiau ir net žinodama, kaip noriu, jog būstas atrodytų, specialisto sprendimai būna novatoriškesni, įdomesni ir praktiškesni“, - pasakoja N. Pareigytė-Rukaitienė.

REKLAMA
REKLAMA

Nijolės scenos partnerė Goda Alijeva pasakoja nustebusi, kuomet įžengus į buto vonios kambarį lubose pamatė veidrodį. Šis interjero sprendimas – drąsus, tačiau ypač praplečiantis mažų patalpų erdvę. Goda teigia, jog ir pati, paskatinta interjero dizainerės, savo namuose panaudojo veidrodžius, ne tik erdvei, bet ir išskirtiniam dizainui sukurti.

„Šiame bute pamačiau labai daug idėjų, kuriose persipynęs ne vienas stilius. Ypač patiko veidrodžių ir šviesų sprendimai bei skirtingos interjero detalės, derančios tarpusavyje. Labai nustebino ir vonios kambaryje įrengtos veidrodinės lubos. Pirmą kartą mačiau tokį sprendimą, kuris be galo sudomino mane. Pačiai įsirenginėjant namus teko susidurti su terminų ir darbų realybe, kai grindų dar neturi, o jau žada atvažiuoti baldai. Tačiau, kaip sakau, gyveni ir mokaisi. Tokiu atveju pagelbėja ir interjero dizaineriai. Netgi įsirenginėjant pirmuose namuose teko priimti nestandartinių sprendimų, kaip pavyzdžiui, antrame aukšte įstatėme stiklą, pro kurį iš miegamojo matėsi svetainė, bet iš svetainės pusės nesimatė nieko, nes stiklas buvo veidrodinis“, - pasakoja G. Alijeva.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Namus dar tik statantys Merūnas ir Erika Vitulskiai neslepia šiame renginyje prisigaudę įvairiausių idėjų būsimiems interjero sprendimams. Ir nors auginant su vaikus į 43 kv. m. jų gyvenimas vargu ar tilptų, Erika pasakoja nustebusi, kuomet išvydo drąsių spalvų pasirinkimą interjere. 

„Mane labai nustebino burgundiško vyno spalvos sienos. Niekada nepagalvočiau, jog taip gali gerai atrodyti namuose. Tai pakankamai tamsi spalva, tačiau ji neužgniaužia ir nesumažino erdvės. Mūsų namai turi dar tik pamatus, tačiau kai kreipsiuosi į interjero dizainerį, norėčiau, jog specialistas suvoktų apie namų praktiškumą. Auginant du vaikus, tai yra be galo svarbu“, - sako E. Vitulskienė.

REKLAMA

Atsižvelgiant į drąsų ir unikalų šios pristatytos erdvės interjerą, vakarėlio tema buvo pavadinta „Drama“. Tokia mintis pasirinkta ne veltui, mat namų interjere, kaip ir dramos žanre, verda įvairiausios emocijos ir situacijas, kurias renginio svečiai turėjo perteikti išskirtinėje fotosesijoje. Šventę vainikavo gurmaniškų austrės.lt meistro Roberto Reklaičio paruošta austrių degustacija.

„Norėjome sukurti kitokią vakarėlio galeriją ir perteikti namuose kylančias dramas: ar tai būtų šampano taurė miegamajame, ar apsikabinimai virtuvėje, ar bučiniai, ar laikraščio skaitymas su draugėmis. Namai visuomet yra ta vieta, kuriuose mes esame savimi, kuriuose mums gera ir jauku būti. Būtent tokią emociją norėjome perteikti ir renginio svečiams, jog įžengę į šį butą, jie iš karto pasijustų it namuose“, - sako A. Mickevičienė.

 

 

Viską gadina balta žirgo galva zebro apranga. Aplamai, tai bordo sienos, veidrodžiai asocijuojasi su prostitucijos gyvenamu plotu. Man tai labai pigu ir neskoninga.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų