erika vitulskiai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „erika vitulskiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „erika vitulskiai“.

Merūnas Vitulskis – apie baigiamą statyti namą, daržus, jubiliejus ir ateities planus

„Turbūt iš prigimties esu „saloninis“ dainininkas – man reikia valdyti erdvę. Geriausiai jaučiuosi dainuodamas salėse, talpinančiose iki tūkstančio žiūrovų. Visada stengiuosi jose akimis surasti bent kelis žmones, kurie atidžiausiai klauso manęs ir šypsosi“, – sako operos solistas Merūnas Vitulskis, kurį gegužės 19-ąją žiūrovai išgirs Opera Gala koncerte Mažeikių kultūros centre.
2023-05-12

Merūnas ir Erika Vitulskiai šventė naujos kavinės atidarymą: akį traukė prabanga

Marijampolės rajone esančiame Kalvarijos miestelyje duris atvėrė nauja prabangi kavinė „Imperata“, kurios atidarymo šventės nepraleido ir gerą maistą mylintys Merūnas ir Erika Vitulskiai. Renginio metu jie mėgavosi ne tik puikia atmosfera bei gera muzika, bet ir paties šefo Ruslano Bolgovo sukurta degustacine vakariene. Ketvirtadienio vakarą žinomi pramogų pasaulio žmonės ir gero maisto mylėtojai rinkosi į Kalvarijoje naujos prabangios kavinės „Imperata“ atidarymo šventę.
2021-10-01

Žinomi žmonės nepraleido progos pasidairyti po itin drąsaus interjero butą: netrūko staigmenų

Žinomi pramogų pasaulio atstovai nepraleido progos pasidairyti po ką tik įrengtą interjero dizainerės Aistė Mickevičienės išskirtinio ir drąsaus koncepto butą. Pristatymo renginyje netrūko unikalių dizaino sprendimų, o smagias vakaro akimirkos perteikė ir specialiai pagal tematiką sukurta renginio svečių fotosesija. „NOI“ interjero dizainerė Aistė Mickevičienė pristatė drąsų ir išskirtinį interjerą, atsakantį į klausimą, kaip sutalpinti gyvenimą į vos 43 kv.
2021-09-09

Vitulskienė nesulaikė ašarų: gyvenime reikia ne tik imti, bet ir duoti

Merūnas ir Erika Vitulskiai – viena gražiausių žinomų šalies šeimų. Jiems abiems netrūksta nei veiklos, nei populiarumo, tačiau žinoma pora dienas leidžia ne tik įsisukę į darbus. Jau ne vienerius metus jiedu noriai įsitraukia į socialines akcijas ir prisideda prie įvairių pagalbą teikiančių organizacijų. Viena jų – Rimanto Kaukėno paramos grupė, apie kurią kalbėdama TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ Erika nesulaikys ašarų.
2020-09-11

Duris atvėrusiame teatre – žvaigždžių būrys: spektaklį stebėjo po atviru dangumi

Šiltą liepos 1 d. vakarą kokybiško laisvalaikio teatras DOMINO žiūrovus sukvietė į teatro BE STOGO atidarymo renginį. Gausiai susirinkusiems teatro bičiuliams ir žiniasklaidai pristatyta jauki atvira erdvė Adomo Mickevičiaus bibliotekos kieme Vilniuje, kurioje vasarą bus rodomi populiariausi spektakliai, rašo pranešime spaudai.
2020-07-01

Adamkienė papuošė žurnalo viršelį: atskleidė, ką apie tai galvojo Adamkus

Šį ketvirtadienio vakarą sostinėje įsikūrusiose Valdovų rūmuose įvyko įspūdingas žurnalo „AŠ IKONA“ pristatymas. Pačioje Vilniaus širdyje įvykęs renginys šįkart – kaip niekad ypatingas, nes žurnalo viršelį papuošė viena ikoniškiausių Lietuvos damų – Alma Adamkienė. Kaip sakė žurnalo leidėjas Alfas Ivanauskas, pamatyti šią moterį ant žurnalo viršelio buvo viena iš jo vaikystės svajonių.
2019-06-27

Bunkė kostiumą susiderino su mylimuoju: spindėjo klasika

Vakar Kaune praūžė antrus metus iš eilės vykstantys lietuviškos muzikos apdovanojimai „Aukso lašas 2018“. Čia pasirodė daugybė žinomų žmonių, tarp kurių – ir nemažai porų. Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis, Merūnas ir Erika Vitulskiai, Vilius ir Violeta Tarasovai – tikrai buvo į ką pažiūrėti. Vis dėlto labiausiai akį praėjusį vakarą traukė dainininkė bei grupių „Yva“ ir „Pop ladies“ narė Natalija Bunkė ir jos mylimasis Edgaras.
2019-01-13

Gimtadienio šventėje akį traukė kerintis Erikos Vitulskienės įvaizdis

Grupės „Pinup girls“ narei, dizainerei Simonai Nainei šiandien sukako 29-eri. Gimtadienį žinoma moteris nusprendė atšvęsti viename sostinės kazino. Čia S. Nainė sukvietė geriausius bičiulius, tarp kurių – žinomi pramogų pasaulio atstovai. Tad nenuostabu, kad šįvakar puotos svečius pasitiko visas būrys žiniasklaidos atstovų. Gimtadienio puotoje apsilankė jubiliatės sutuoktinis Jonas Nainys bei jo kolega Ignas Lelys, Liucina bei Tadas Rimgailos, ir Merūnas bei Erika Vitulskiai.
2017-08-13
Į viršų