merūną vitulskį

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „merūną vitulskį“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „merūną vitulskį“.

Žinomi žmonės nepraleido progos pasidairyti po itin drąsaus interjero butą: netrūko staigmenų

Žinomi pramogų pasaulio atstovai nepraleido progos pasidairyti po ką tik įrengtą interjero dizainerės Aistė Mickevičienės išskirtinio ir drąsaus koncepto butą. Pristatymo renginyje netrūko unikalių dizaino sprendimų, o smagias vakaro akimirkos perteikė ir specialiai pagal tematiką sukurta renginio svečių fotosesija. „NOI“ interjero dizainerė Aistė Mickevičienė pristatė drąsų ir išskirtinį interjerą, atsakantį į klausimą, kaip sutalpinti gyvenimą į vos 43 kv.
2021-09-09

Skandalas pramogų pasaulyje: sukčiai naudojasi Merūno vardu

Pastaruoju metu į sukčių pinkles vis dažniau įkliūva žinomi žmonės. Neseniai apie tai pranešė Arūnas Valinskas – jo pavarde neteisėtai naudojasi sukčiai, internete kviečiantys investuoti į naują kripto prekybos platformą. Dabar apgavikai nusitaikė ir į Merūną Vitulskį. Paprastai tokių dalykų neviešinantis, šįsyk dainininkas nusprendė pasielgti kitaip. Apie apgaulę Merūnas prabilo socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje.
2019-05-24

Atvirame interviu Merūnas prakalbo apie tėvystę: gyvenimas pasikeitė iš esmės

Visuomet pasitempęs ir santūrus – tokį turbūt daugelis yra įpratę matyti operos solistą, atlikėją Merūną Vitulskį. Kartu su žmona Erika jie augina penkerių sūnų Ajų bei trejų Herkų. Garsus vyras, lankydamasis „Power Hit Radio“ laidoje „Power Hitai“ charizmatiškajai vedėjai Rūtai Žibaitytei papasakojo, ką reiškia būti tėčiu bei pasidalijo savo mintimis apie tėvystę. Merūnas neslėpė, kad vaikystėje buvo tikrai išdygęs vaikas, prikrėtęs ne vieną išdaigą.
2019-04-27

Įvertinkite panašumą: Merūnas Vitulskis parodė sūnus – lyg du vandens lašai

Lietuvos atkūrimo šimtmečiui ir UNICEF Lietuva 25 metų jubiliejaus progai skirtas UNICEF vaikų bėgimas „už kiekvieną vaiką“ šiandien galingai finišavo Vilniuje ir tapo rekordiniu Lietuvos istorijoje. Unicef vaikų bėgimas tapo ir pirmuoju bėgimu su specialiai parengta šviečiamąja programa, kurios metu UNICEF garsenybių karavanas lankėsi Lietuvos mokyklose, darželiuose, pamokų metu pristatydamas bėgimo misijos tikslus ir kiekvieno vaiko galią bei svarbą kuriant geresnį pasaulį.
2018-06-15

„ba“ skėlė antausį „M.A.M.A“: sudegino nominaciją

Jau visai netrukus Lietuvos pramogų pasaulyje nuskambės vienas laukiamiausių renginių metuose – muzikiniai apdovanojimai „M.A.M.A 2016“. Sausio gale išgirsime, kas iš trečiadienį paskelbtų nominantų taps geriausi ir populiariausi šiais metais. Vis dėlto vakarykštės nominacijos sukėlė nemažas aistras.
2016-12-15

Prie „dangaus vartų“ išsirikiavo visas šalies žvaigždžių desantas

Šį vakarą sostinės teatre „Domino“ buvo pristatyta unikali pjesė su komedijos elementais „Prie dangaus vartų“. Susilaukusi didžiulio susidomėjimo ne tik Europoje, bet ir Amerikoje – šis dramos kūrinys atkeliavo ir į Lietuvą.
2016-10-06

Monika Pundziūtė – tarsi pop diva: nustebino ekstravagantišku įvaizdžiu

Praėjusį vakarą TV3 televizijos žiūrovai stebėjo jau 6-ąjį UNICEF projekto „Už kiekvieną vaiką“ šou. Sostinės „Vaidilos“ teatre vyko tiesioginė renginio transliacija, kur scenoje pasirodė ryškiausios scenos žvaigždės. Labdaringas vakaras sutraukė mylimus muzikos veidus: Merūną Vitulskį, Justę Arlauskaitę-Jazzu, Moniką Liu, Violetą ir Vilių Tarasovus, Deivydą Zvonkų, Juozą Liesį, Girmantę Vaitkutė, Stano, grupę „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ir Moniką Pundziūtę.
2016-09-25

UNICEF vaikų bėgime – beveik 1500 alkstantiems neabejingų mažųjų

Šeštadienį įvykusiame jau septintajame UNICEF bėgime „Už kiekvieną vaiką“ netrūko sportinio azarto, geros nuotaikos bei vaikiško juoko. Beveik 1500 vaikų ir dar daugiau jų tėvelių bei senelių į bėgimą Vilniaus Katedros aikštėje susirinko vardan kilnaus tikslo – bėgti už maistą alkstantiems Mozambiko vaikams. Susirinkusius vaikus pasveikino ir startą bėgimui davė renginio globėja, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
2016-09-04
Į viršų