danutę nicolas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danutę nicolas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danutę nicolas“.

Žinomi žmonės nepraleido progos pasidairyti po itin drąsaus interjero butą: netrūko staigmenų

Žinomi pramogų pasaulio atstovai nepraleido progos pasidairyti po ką tik įrengtą interjero dizainerės Aistė Mickevičienės išskirtinio ir drąsaus koncepto butą. Pristatymo renginyje netrūko unikalių dizaino sprendimų, o smagias vakaro akimirkos perteikė ir specialiai pagal tematiką sukurta renginio svečių fotosesija. „NOI“ interjero dizainerė Aistė Mickevičienė pristatė drąsų ir išskirtinį interjerą, atsakantį į klausimą, kaip sutalpinti gyvenimą į vos 43 kv.
2021-09-09

Žinomi žmonės atšventė grožio gimtadienį: akį traukė ryški Ingos Budrienės apranga ir prie jos derantis automobilis

Pirmadienio vakarą garsios kaunietės rinkosi į Kaune įsikūrusios grožio studijos „Elitera“ aštuntąjį gimtadienį. Renginyje jos ne tik domėjosi priauginamų plaukų tendencijomis, bet ir pačios išmėgino pasidabinti ilgomis garbanomis bei mėgavosi mentalisto Nicholo Kin pasirodymu. Prieš aštuonerius metus Kaune duris atvėrusi plaukų priauginimo studija „Elitera“ greitai užsitarnavo savo gerą vardą ir tapo pamėgta žinomų Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždžių.
2021-08-24

Žinomi kauniečiai rinkosi į restorano atidarymo šventę: renginio nepraleido ir Žemaitė su sūnumi

Ketvirtadienio vakarą būrys kauniečių rinkosi į naujo restorano atidarymo šventę. Pačioje laikinosios sostinės širdyje, su vaizdu į Kauno Rotušę duris atvėrė prancūziškos virtuvės restoranas „Briques“, kuris renginio proga svečius lepino gurmaniškų patiekalų degustacine vakariene ir moderniais elektroninės muzikos garsais, kurtais paties Leon Somov. Vos prieš savaitę duris atvėręs tikros prancūziškos virtuvės restoranas „Briques“ jau spėjo pelnyti kauniečių simpatijas.
2021-07-09
Į viršų