Vyriausia „X faktoriaus“ dalyvė Nijolė scenai atiduoda viską: „Nejaučiu jokių suvaržymų“

Šį sekmadienį muzikai neabejingų TV3 žiūrovų laukia dar viena „X faktoriaus“ atrankų laida. Vieną įsimintiniausių pasirodymų šį vakarą sukurs moteris, kurios nepastebėti tiesiog neįmanoma. Nijolė Giedraitienė – vyriausia šou dalyvė, kuri parodys, kad amžius yra tik skaičiai. 

62 metų Nijolė gyvena Telšiuose. Moteris dalyvaudama projekte nori parodyti, kad ir vyresnio amžiaus žmonės gali sužibėti muzikiniuose projektuose. Jų gyvenime trūksta iššūkių, spalvų, o tokios patirtys įpučia į kasdienybę naujų vėjų. 

„Aš dabar gyvenu trečia gyvenimą – savo malonumui. Gimiau tokiu žmogumi, kuris gali padaryti labai daug. Moku ne tik dainuoti, bet ir piešti, siūti. Iš tiesų, siuvu visą gyvenimą. Esu siuvėja-savamokslė nuo pat gimimo, o Telšiuose tai išsirutuliojo į mūsų bendrą verslą su vyru. Esame pusę Lietuvos „apsiuvę“, – prieš lipdama į sceną pasakos šou dalyvė.

Kad nieko netrūktų, Nijolė gimtinėje su vyru daug dirbo. Tačiau kai atėjo metas vaikams studijuoti, suprato, kad mokslams uždirbti mūsų šalyje nepavyks. Taip Nijolė atsidūrė Londone, kur dirbo siuvėja kitiems. Taip ji dirbo trejus metus – po to nusprendė atidaryti savo siuvimo saloną. 

„Man sekėsi labai gerai. Negaliu pasakyti nė pusės blogo žodžio – anglai nuostabūs žmonės. Turėjau labai daug darbo, klientai iki šiol parašo“, – savo gyvenimą emigracijoje prisimins moteris.

Užsienyje praleidusi 20 metų, Nijolė galiausiai suprato, kad pagaliau atėjo metas išsvajotiems, nuosaviems namams Telšių pamiškėje. 

„Mano zodiakas yra Liūto ženklas ir tai daug ką pasako. Visą gyvenimą darau tą, ką aš noriu, ir siekiu to, ką suplanuoju. Neturiu jokio muzikinio išsilavinimo, nepažįstu natų. Ką man Dievas davė, tą atiduodu žmonėms. Laukiu, kada galėsiu išeiti į sceną ir atiduoti viską. Nejaučiu jokių suvaržymų. Labai noriu būti scenoje“, – sakys moteris.

Ką apie Nijolės pasirodymą pasakys teisėjai? Ar moteris pateks į kitą etapą? Visą tai paaiškės jau šį vakarą! 

Nijolės pasirodymas: 

Visuomet nustebinantis „X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!

 


Rašyti komentarą...
S
Skaitytoja
2021-09-27 05:22:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar jei apsirengti normaliai butu visai puiku,kazkas jau dainavo si kurini ir buvo sustabdytas, taigi taigi
Atsakyti
0

N
Nida
2021-09-27 09:04:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ismoko viena dainuska ir traukia per visus kanalus!vis delto,del amziaus,reikia ziureti ka rengiesi
Atsakyti
-1

N
Nijole
2021-09-27 15:06:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kosmaras
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų