Vėžaičių pagrindinė mokykla: šie mokslo metai mums – nauja pradžia

„Esame nedidelė miestelio mokykla, kuri labai mėgsta muzikuoti. Mokykloje yra didžiųjų vaikų choras, pradinukų choras, ukulėlių ansamblis bei kanklių ansamblis“,  taip save pristato dar vieni socialinės iniciatyvos „Muzika suartina“ dalyviai – Vėžaičių pagrindinė mokykla. 

Šiais mokslo metais mokykla turi naują pradžią – dar dažais kvepiantį muzikos kabinetą, kuris, pasak Vėžaičių pagrindinės mokyklos, mielai atsinaujintų ir muzikos instrumentais. 

„Mano, kaip muzikos mokytojos tikslas šioje ugdymo įstaigoje yra – kiekviena klasė – muzikuojanti klasė. Tai reiškia, kad be būrelių, kur jau ateina muziką mylintys vaikai, gebėtų ir norėtų muzikuoti visi kiti likę. Svarbiausias mano tikslas, kad vaikai mylėtų muziką“, – apie tikslus ir norus pasakoja mokyklos muzikos mokytoja ir kviečia pasižiūrėti kolektyvo prisistatymo pasirodymą:

Socialinė „X faktoriaus“ ir „Norfa“ iniciatyva – „Muzika suartina“ kviečia Lietuvos muzikos klases atnaujinti savo muzikos inventorių ir patalpas! Nesvarbu, kur muzikuojate: gimnazijoje, muzikos mokykloje, vaikų ir jaunimo ar senjorų centre, kultūros namuose ar bet kur kitur – dalyvaukite konkurse ir laimėkite muzikos klasės/patalpų atnaujinimą!

REKLAMA

Kaip dalyvauti konkurse:

• Užpildykite anketą, pridėkite vaizdo įrašą ar nuotrauką, kuri geriausiai atskleistų, kaip muzika jus suartina

• Skiltyje „Aprašymas“ papasakokite kodėl būtent jūsų kolektyvui reikalingas patalpos, kurioje muzikuojate, ar instrumentų atnaujinimas

Ir tai yra viskas – jūs jau dalyvaujate!

Visa tai padarius, beliks kantriai laukti lapkričio 7 dienos, kai bus paskelbtas laimėtojas – kolektyvas, kuriam bus atnaujinta muzikavimo patalpa ir nupirkta instrumentų. Paramos vertė iki 14 500 Eur. Taip pat bus suteikta galimybė pasirodyti „X faktoriaus laidoje“!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų