Gairės

mokykla

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mokykla“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mokykla“.

Žiūronių kaimo gyventojai sukrėsti – pavogtas jiems itin brangus paminklas: „Verkia širdys, verkia akys“

Prienų rajone du kaimai įsivėlė į kovą dėl paminklo. Žiūronių gyvenvietė sukilo, kai rajono valdžia paslapčia išvežė žmonėms itin brangų paminklą mokytojui. Jis netoli nukeliavo – į netoliese esantį Balbieriškį. Šios gyvenvietės vietiniai trina rankomis ir sako, kad paminklui jų valdose žymiai geresnė vieta. Nors praėjo porą savaičių, Prienų rajono, Žiūronių kaimo žmonių emocijos – neslūgsta. Vietiniai sukrėsti: sako, pavogtas jiems itin brangus gyvenvietės simbolis – paminklas.

Po atakos Lenkijos mokykloje ir šalia jos vaikinas apkaltintas pasikėsinimu nužudyti

Vaikinas, įtariamas peiliu vienoje mokykloje ir šalia jos sužalojęs tris asmenis, apkaltintas pasikėsinimu nužudyti, penktadienį pranešė lenkų pareigūnai. Jei 18-metis, įvardijamas tik kaip Albertas G., bus pripažintas kaltu, jam gresia iki 15 metų nelaisvės. Kaip pranešama, trečiadienį šiaurės rytiniame Kadzidle apie 12 val. vietos (13 val. Lietuvos) laiku moksleivis įsiveržė į pamoką ir užpuolė savo bendraklasius. Viena moksleivė sužeista į pilvą, o vaikinas – į kaklą.
2023-12-01

Buvęs Raseinių meras sukritikavo rajono mokyklos dalyvavimą Baltarusijos konkurse

Raseinių rajono savivaldybės tarybos narį, bei buvusį Raseinių merą Andrių Bautronį, papiktino Raseinių mokyklos sprendimas dalyvauti konkurse Baltarusijoje organizuotame konkurse.

Lietuvos aštuntokai pilietiškumu prilygsta bendraamžiams Europoje, dažniau domisi politika

Lietuvos aštuntokai pasižymi tokiu pat pilietiškumo lygiu, kaip ir jų bendraamžiai Europoje, dažniau nei kitų šalių bendraamžiai domisi socialinėmis ir politinėmis aktualijomis.
Aktualijos 2023-11-28

Išgirdus medicinos darbuotojos žodžius baseine pasibaisėjo: vaikas nualpo, o niekas nesiteikė padėti

Socialiniuose tinkluose viena mokytojos padėjėja (redakcijai vardas žinomas) pasidalino žinia, esą su vaikais, lankantis Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos baseine, mokykloje nualpo mokinys, o seselė nesuteikė jam būtinosios pagalbos. Naujienų portalui JP pedagogė pasakojo: „Esu mokytojos padėjėja. Atvažiavome su vaikais iš kitos mokyklos į baseino pamokas. Prie vaikų atėjo seselė apžiūrėti kojų ir rankų. Tuo metu jai kažkas paskambino, kad greičiau bėgtų, nes vaikas mokykloje nualpo.
2023-11-27

Tarpiniuose patikrinimuose dalyvaus daugiau kaip 26 tūkst. vienuoliktoktų

Pirmą kartą rengiamuose tarpiniuose patikrinimuose dalyvaus daugiau kaip 26 tūkst. vienuoliktokų, pirmadienį pranešė Nacionalinė švietimo agentūra. Jie laikys tarpinius patikrinimus tų privalomų ir pasirenkamų dalykų, kurių apsisprendė mokytis III ir IV gimnazijos klasėse. „Tarpiniai patikrinimai bus valstybinio brandos egzaminų dalis: tarpinio patikrinimo rezultatas sudarys 40 proc. valstybinio brandos egzamino įvertinimo“, – sakė Nacionalinės švietimo agentūros direktorė Rūta Krasauskienė.

Tūkstančius Lietuvos gyventojų paveikusi nauja tvarka duoda rezultatus – kai kurie siūlo dar labiau griežtinti

Šiais mokslo metais įvesta nauja pamokų pateisinimo tvarka pagerino mokinių lankomumą. Valstybės duomenų agentūros statistika rodo, kad praleistų pamokų, pateisintų tėvų dėl vaiko ligos, vidurkis šių metų rugsėjo ir spalio mėnesiais sumažėjo bene dvigubai, lyginant su praeitų metų atitinkamu laikotarpiu. Kai kurie mokyklų vadovai tvirtina, kad situacija tikrai pagerėjusi, o tvarką reiktų dar labiau sugriežtinti. Kiti sako, kad reikia daugiau laiko, kad būtų galima vertinti.

Paaiškėjo, kuo dirbo vyro nužudyta moteris Vilkyškiuose: bendruomenė sukrėsta

Savaitgalį Lietuvą sukrėtė žinia apie tragediją – Pagėgių savivaldybėje avarijos metu žuvus vyrui, tarnyboms bandant susisiekti su jo žmona, nuvykus į butą Vilkyškių miestelyje, rastas mirusios moters (gim. 1965 m.) kūnas su daugybinėmis smurto žymėmis, įtariamasis – avarijoje žuvęs vyras. Paaiškėjo, kad moteris dirbo Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje. Susisiekus su mokyklos administracija, patvirtinta, kad moteris dirbo mokykloje.
2023-11-20

Estijos mokytojų profsąjungos vadovas: mokytojai pasirengę neterminuotam darbo sustabdymui

Estijos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos vadovas Reemo Voltri (Remas Voltris) teigė, kad kai kurie politikai šiuo metu nenori įgyvendinti plataus socialinio ir tarppartinio susitarimo dėl mokytojų darbo užmokesčio didinimo, todėl mokytojai yra pasirengę neterminuotam darbo sustabdymui.
2023-11-18

Siūloma dar dvejiems metams atidėti centralizuotą priėmimą į švietimo įstaigas

Siūloma dar kartą atidėti centralizuotą priėmimą į švietimo įstaigas – nuo 2024 metų iki 2026 metų sausio. Tokią Švietimo įstatymo pataisą registravusi konservatorė, buvusi švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Šiugždinienė sako, kad nuo kitų metų sausio dar nebus pasiruošta vykdyti centralizuotą priėmimą.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų