Vaitulionis – apie sukritikuotą Nausėdienės įvaizdį: palinkėsiu pakantumo viena kitai, nes apie moterišką solidarumą kalbėti yra per anksti

Pirmadienio vakarą į Lietuvą pirmąkart oficialiai atvyko pirmoji Prancūzijos pora – prezidentas Emmanuelis Macronas ir jo sutuoktinė Brigitte Macron. Porą pasitiko Gitanas Nausėda ir jo žmona Diana Nausėdienė.

22

Tiesa, susitikimo metu daug dėmesio teko ir abiejų šalių pirmosioms damoms, mat visai netyčiomis jos pasipuošė ganėtinai panašiai – pasirinko mėlynos spalvos apdarus.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaitulionis – apie sukritikuotą Nausėdienės įvaizdį: palinkėsiu pakantumo viena kitai, nes apie moterišką solidarumą kalbėti yra per anksti

Netrukus po to socialiniuose tinkluose prasidėjo B. Macron ir D. Nausėdienės pasirinktų įvaizdžių aptarimas, o kaip pastebėjo Saugirdas Vaitulionis, daugiausiai kritikos gavo būtent Lietuvos pirmoji ponia. Ir ne iš ko kito, o tų moterų, kurios paprastai drąsiai kalba apie moterišką solidarumą.

Antradienio rytą S. Vaitulionis „Facebook“ asmeninėje paskyroje pasidalijo įrašu, kuriame išsakė, ką galvoja tiek apie vakarykštę situaciją, tiek ir apie ją suskubusias komentuoti moteris.

„Panašu, kad moteriškas solidarumas Lietuvai negresia. 

Užtenka Pirmajai Poniai pasirodyti kokiam nors renginy ir greitai supranti, kaip stipriai moterys gali nekęsti moterų. 

Ai, kažką kažkur girdėjau, kaip moterys turėtų palaikyti moteris. Pasakose, panašu.

Esu skaitęs visokiausių „moterų įkvėpėjų“ įrašų apie moterų draugystę ir kaip svarbu vienai kitą palaikyti, nes va tada tai jau moterys užkariaus pasaulį. A jo? Kas nutiko, kad vėl nepavyko? Vakar moteriškas palaikymas liejosi per kraštus taip, kad klaviatūrų caksėjimas nagučiais buvo girdimas per visą Lietuvą.

Dar pas įvairias „labai už moterų teises kovojančias“ damutes pastoviai skaitau apie meilę sau. Na, kaip reikia mylėti kiekvieną savo kilogramą ir visiškai nesvarbu, kokia tavo figūra – tu esi gražuolė, nes svarbiausia juk tikrumas. Tai, ar tikrai?

Nes dabar tos pačios kovotojos klykia, kad suknė tokiai figūrai netinkama, kad figūra – bloga, ir ką ji iš viso čia apsirėdė. 

REKLAMA

Atskiros skeveldros skriejo už „ne taip“ sušukuotus plaukus ir batus. Bet čia jau smulkmenos.

Ai, dar tos damos labai mėgsta postringauti apie patyčias ir kaip reikia keisti pasaulį, kad jų neliktų, nes „kur augs mūsų vaikai!“ Taip, taip, apie tai garsiai rėkia tos pačios, kurios vakar kirviu užkapojo pusamžę moterį mėlyna suknele.

Tradiciškai garsiai deklaruojam vertybes ir aukštą moralę, šalia kurios net arti negulėjom.

Beje, fun fact. Suskaičiau šimtus komentarų. Vyrams nelabai užkliuvo Prezidentų apranga ar išvaizda. Neužkliuvo jiems ir ponių aprėdai. 

Tai, mielos mano, palinkėsiu tik pakantumo viena kitai, nes apie moterišką solidarumą kalbėti dar yra gerokai per anksti“, – rašė jis.

Primename, kad E. Macronas ir B. Macron į Lietuvą atvyko kiek anksčiau, nei 18 valandą pirmadienio vakare. 

Pirmiausia jie susitiko su Lietuvos vadovu bei pirmąja ponia Lietuvos Respublikos Prezidento rūmuose. Čia buvo numatyta oficiali pasitikimo ceremonija vidiniame Prezidentūros kieme, taip pat ir pasirašymas Garbės svečių knygoje. Vėliau, 20 valandą, buvo numatyta Prezidentų spaudos konferencija. 

21 valandą E. Macronui ir jo žmonai Brigitte Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose suorganizuota ypatinga šventinė vakarienė, kurioje pakviesti dalyvauti ir kiti iškilūs visuomenės veikėjai, prancūzų bendruomenės Lietuvoje atstovai. Tarp jų – ir Dalia Grybauskaitė.


Rašyti komentarą...
B
Barbė
2020-09-29 14:22:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje moteris moteriai----vilkė,įmaniusi ir gerklę perkastų.O jei dar moteris žinoma,užima padėtį visuomenėje---puolimas dar aršesnis.Kartais skaitau komentarus ir darosi gėda---šį karta pritariu Vaitulioniui,nors esu labai pagyvenusi bobutė.
Atsakyti
-5

p
prasalaite
2020-09-29 13:58:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
ka tas bernas ismano apie moteru mada. is senu laiku zinoma, kad jei moteris auksta, nera ko jos su tokiu sijonu optiskai ilginti. atrodo kaip Pirciupio motina sovietiniame kryzkalnyje. moteris grazi, ji pati turetu jausti kas tinka, o ne kazkokie vaitulioniai.
Atsakyti
-13

J
Joana
2020-09-29 15:11:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasirodo,tokių susitikimų svarbiausias akcentas yra...suknelės!!!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų