d. nausėdienės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. nausėdienės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. nausėdienės“.

Prakalbęs apie žmonos skiepą Nausėda negailėjo karčių žodžių Gabrieliui Landsbergiui

Prezidentas Gitanas Nausėda atsakė, kad jo žmona Diana dar nepasiskiepijo nuo koronaviruso, nes jai neleido šeimos gydytojas. Prezidentas teigė, kad pasikeitus situacijai Diana skiepysis nedelsiant, nes ji pasitiki visomis vakcinomis. G. Nausėda kritikavo konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio viešus pasisakymus, kur jis iškėlė klausimus dėl D. Nausėdienės nesiskiepijimo. „Diana negali skiepytis, nes šeimos gydytojas patarė to nedaryti.

Vaitulionis – apie sukritikuotą Nausėdienės įvaizdį: palinkėsiu pakantumo viena kitai, nes apie moterišką solidarumą kalbėti yra per anksti

Pirmadienio vakarą į Lietuvą pirmąkart oficialiai atvyko pirmoji Prancūzijos pora – prezidentas Emmanuelis Macronas ir jo sutuoktinė Brigitte Macron. Porą pasitiko Gitanas Nausėda ir jo žmona Diana Nausėdienė. Tiesa, susitikimo metu daug dėmesio teko ir abiejų šalių pirmosioms damoms, mat visai netyčiomis jos pasipuošė ganėtinai panašiai – pasirinko mėlynos spalvos apdarus.
2020-09-29

Nausėdos susitiko su karaliene: pirmoji šalies dama žavėjo subtilia elegancija

Visai neseniai Didžiojoje Britanijoje įvyko NATO vadovų susitikimas Buckinghamo rūmuose. Čia dalyvavo ne tik pati karalienė Elizabeth II-oji, bet ir JAV prezidentas Donaldas Trumpas su žmona Melania bei daugelis kitų. NATO susitikimo nepraleido ir Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Gitana. Svarbaus renginio proga G. Nausėda buvo pasipuošęs juodu kostiumu, prie kurio derino tamsiai raudoną kaklaraištį, o pirmoji šalies ponia kaip visuomet sublizgėjo elegancija.
2019-12-04

Etiketo žinovas įvertino Nausėdienės stilių: pažėrė pagyrų 

Prezidento Gitano Nausėdos žmona Diana Nausėdienė savo vyrą lydi į visus svarbiausius renginius, o jos įvaizdis dažniausiai būna nepriakaištingas.  Tą tvirtina ir etiketo specialistas Giedrius Drukteinis – šalies pirmoji dama išties moka apsirengti tvarkingai, ir būtent taip, kaip to reikalauja etiketas. Pirmosios šalies ponios aprangą ir bendrą įvaizdį G. Drukteinis yra linkęs vertinti labai pozityviai.
2019-10-12

Nausėdienė jau pasiruošusi būti pirmąja ponia

Diana Nausėdienė tikino, kad jos ir vyro nuotaikos puikios, o didžiausia dovana laiko susitikimus su Lietuvos žmonėmis. „Maratonas baigėsi ir džiaugiamės visomis šauniomis akimirkomis“, – kalbėjo G. Nausėdos žmona. D. Nausėdienė teigė, kad rinkimų dienos rytą jos vyras jautėsi ramus ir atlikęs viską, ką galėjo padaryti. Jei jos vyras taptų Lietuvos prezidentu, Nausėdų šeimos gyvenimas keistųsi kardinaliai.
Į viršų