Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Būkim biedni,bet teisingi.Negrażu,vadinasi negražu.Geriau karti tiesa,negu saldus melas.
Sovietų moteriškės "stotas", ne stovas :D. Bet rimtai kodėl? Ir dar įdomiau, kodėl negalima net kritikuoti? Tai jeigu aš matau, kad "prašauta" su suknele, tai kodėl to negaliu komentuoti, o turiu pataikauti neva dėl moteriško solidarumo? Atsiprašau, bet ar čia ne pirmoji ledi, kuri turi rodyt visoms kitoms pavyzdį? Kas kuria jai tokius seniena kvepiančius suknelių modelius, kurie jai net netinka prie jos dabartinės figūros? Ar išvis stilisto šiuo metu neturi? Gal besimptomiu korona serga?
O čia gal toks ir buvo jų planas - parodyti kokie mes komunistai su aliuzija į sovietų moteriškės "stovą" tam iliuminatui Makronui? Nausėdienės netinkamą suknelę gina būtent šiti visi landsbergininkai, užingridininkai, Maidano Baltarusijoje rėmėjai, liberastai.... - jie visi už komunizmą. Neo komunizmą.
manau nesamone tas vaitulionis
manau nesamone tas vaitulionis
Aš lietuvė ir palaikysiu lietuves moteris, o ne žydų kilmės iš landsberginių klanų, kai jas nurengia kažkas ne į temą ir kažkoks liberastas (tikraja sio žodžio prasme) iš to pačio landsbeginio klano bando drumsti žmonėms jų ir taip visiškai sumakaluotus protus.
Nu zinot prezidento išlindę rankogaliai irgi ne kaip ziurisi.
Mano nuomone: visiškai blogai parinkta apranga..kaip paprasta moterėlė..
Gal dar ponai pasiūlysime sijoną aukščiau bambos užsidėti,. Tada. Jau didiesiems žinovams tiks.
Mes esame solidarios,mes labai mėgstame ponią prezidentienę,bet nesuprantame,kodėl ji nepasirenka normalaus stilisto.
Pasirodo,tokių susitikimų svarbiausias akcentas yra...suknelės!!!
@Joana Moteriai tai labai svarbu.
@Joana Pirmajai ledi tai visada buvo laaabai svarbu. Gal daugiau lavinkitės, domėkitės, o po to jau komentuokit, nes juokingai atrodo tokie svaičiojimai.
Lietuvoje moteris moteriai----vilkė,įmaniusi ir gerklę perkastų.O jei dar moteris žinoma,užima padėtį visuomenėje---puolimas dar aršesnis.Kartais skaitau komentarus ir darosi gėda---šį karta pritariu Vaitulioniui,nors esu labai pagyvenusi bobutė.
@Barbė Tai ir parodo kokios žemos moralės esame maža tautelė,kad isliktume tai būtent svarbiausia turėtų būti pagarba ypač moterims viena kitą palaikyti...O va pas mus Lietuvaites to nėra ir ko gero dar ilgai to nebus...
Mums svarbiausia suknelė. Suknelė kaip suknelė svarbiausi kokia Dijana kaip Žmogus .
Labai gaila esame protiškai atsilikusio mąstymo tauta gėda ir apmaudu ...Gal mokykimės valdyti pavydą ir atvirkščiai dziaugtis ir palaikyti savo tautos atstovus...
@Reja Barbe, nugyvenot tokį solidų amžių ir vis dar neišmanot elementarių dalykų. Išduosiu paslaptį - prezidento žmona turi atrodyt, jei ne idealiai, tai beveik idealiai. Kaip ji apsirengus, kokia jos laikysena, net kaip ji kojas sustačius ir koks jos sijono ilgis vertina visas pasaulis. Taip buvo nuo senų senovės su statusą turinčiomis moterimis. Juk čia pirmoji ledi, o ne pasipuošusi sovietinė melžėja.

Na ir žydelkos visada palaikys žydelkas - toks tas ir "solidarumas"...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų