diana nausėdienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „diana nausėdienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „diana nausėdienė“.

Gitano Nausėdos dukros Gedailės širdis – užimta: su užsieniečiu laiką leido ir Lietuvoje

Antrajai kadencijai išrinktas prezidentas Gitanas Nausėda (60 m.) su žmona Diana (59 m.) užaugino dvi dukras − Ugnę (28 m.) ir Gedailę (31 m.). Pastaroji gyvenimą kuria svetur, o ir viešumoje jos dažnai neišvysi. Nors anksčiau Gedailę su sese galėjome išvysti pirmosios G. Nausėdos rinkiminės kampanijos bei jo inauguracijos metu, pastaruoju metu mergina nuo viešumo atsiribojusi.
2024-06-04

Nausėdienė dėkoja žmonėms už palaikymą: „Tai yra penkerių metų darbo visuomenei įvertinimas“

Antrai prezidento kadencijai perrinkto šalies vadovo Gitano Nausėdos sutuoktinė, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė dėkoja žmonės už palaikymą. Anot jos, G. Nausėdai išreikštas rinkėjų pasitikėjimas simbolizuoja ir visuomeninio darbo įvertinimą.   „Šiandien pasidžiaukime ir padėkokime žmonėms už jų pasitikėjimą. Pirmiausia, aš pati asmeniškai norėčiau padėkoti už įvertinimą, nes tai yra penkerių metų darbo visuomenei įvertinimas ir aš džiaugiuosi.

Diana Nausėdienė pademonstravo anglų kalbos žinias: pasiklausykite

Pirmoji Lietuvos ponia Diana Nausėdienė pasirodė ir pademonstravo savo anglų kalbos žinias trumpame vaizdo įraše. Jame D. Nausėdienė papasakojo, kokie yra jos ir valstybės siekiai, norint pagerinti visuomenės gerovę.  Prezidento žmonos įrašas pasirodė greta kitų šalių žymių veikėjų, kurie kalbėjo apie tam tikras socialines, politines visuomenės problemas.
2024-05-22

Diana Nausėdienė pademonstravo ryškų įvaizdį: lankėsi Jonavoje

Vakar pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė lankėsi Jonavoje, kur susitiko su Jonavos Justino Vareikio progimnazijos bendruomene, taip pat apsilankė ir Jonavos rajono trečiojo amžiaus universitete. Susitikimui D. Nausėdienė pasipuošė ryškiu rožiniu švarkeliu, juodu tiesaus kirpimo sijonu žemiau kelių, prie įvaizdžio priderino juodus aukštakulnius.
2024-05-17

Diana Nausėdienė neatsakė į klausimą, į kurį atsakymo taip laukė prezidentas

Prezidento Gitano Nausėdos sutuoktinė Diana Nausėdienė sekmadienį leido laiką kartu su rinkimų štabu ir laukė rinkimų rezultatų. Ponia Diana sutiko žurnalistams atsakyti į keletą klausimų, tačiau į įdomiausią – kaip per penkerius metus pasikeitė jos vyras – neatsakė.  „Čia atsakyk į šitą, nes man labai įdomu“, – juokėsi G. Nausėda.  D. Nausėdienė buvo klausiama apie rinkimų kampaniją bei tai, kokia ji būtų pirmoji ponia, jeigu G. Nausėda laimėtų antrą kartą.

Nausėdienė jungiasi prie Zelenskos inicijuotos kampanijos: sieks didinti informuotumą apie psichinę sveikatą

Lietuvos pirmoji ponia Diana Nausėdienė jungiasi prie tarptautinės Ukrainos pirmosios ponios Olenos Zelenskos inicijuotos kampanijos, kuria siekiama didinti visuomenės informuotumą apie psichinę sveikatą. „Didžiausia mano motyvacija – didinti visos visuomenės gerovę.
Aktualijos 2024-05-08

Diana Nausėdienė pasipuošė persikine spalva: rinkosi ypatingai progai

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė tęsia susitikimus Mažeikių rajone – Pikelių miestelyje susitiko su vietos bendruomene. 2003 metais įkurta Pikelių bendruomenė –  nevyriausybinė, pelno nesiekianti, visuomeninė organizacija, Prezidento inicijuotos platformos „Lietuvos galia“ narė. Bendruomenės tikslas – vienyti Pikelių miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojus, ugdyti žmonių bendruomeniškumą, rūpintis savo miestelio ir jų gyventojų gerove.
103 2024-04-30

Diana Nausėdienė pasipuošė neeiliniu pakabuku: paaiškėjo, kiek kainavo

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį Valstybės pažinimo centre atidarė parodą, skirtą paminėti Lietuvos narystės NATO dvidešimtmečiui „NATO20: protas išlaisvėja diskusijoje“. Parodos atidaryme kartu su Prezidentu dalyvavo ir pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, pasipuošusi šviesia suknele ir nauju, dar nematytu papuošalu.  Prie šviesios spalvos suknelės D. Nausėdienė priderino šviesų pakabuką.
83 2024-04-03

Diana Nausėdienė susitiko su Brigitte Macron: suspindo elegancija

Antradienio vakarą Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda kartu su Prancūzijos Prezidentu Emmanueliu Macronu bei pirmosiomis Lietuvos ir Prancūzijos poniomis inauguravo Lietuvos sezoną Prancūzijoje. Lietuvos pirmoji ponia Diana Nausėdienė susitiko ir su pirmąja Prancūzijos ponia Brigitte Macron. Moteris dėvėjo elegantišką baltą suknelę su mėlynais raštais ir šypsojosi fotografams. Tuo tarpu B. Macron demonstravo kuklų įvaizdį – ji dėvėjo juodą švarko ir kelnių kostiumėlį.
2024-03-13

Diana Nausėdienė pasveikino olimpinių žaidynių medalininkes

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė ketvirtadienį Prezidentūroje pasveikino olimpinių žaidynių medalininkes. Sportininkių pagerbimo ceremoniją olimpinio judėjimo Lietuvoje 100-mečio proga surengė Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK). Renginio metu pristatyta speciali riboto leidimo knyga, kurioje įamžinti visų Baltijos valstybių sportininkių iškovoti olimpiniai medaliai. „Tik Jūs ir Jūsų artimieji žino tikrąją pergalių kainą.
89
2024-03-07
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų