b. macron

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „b. macron“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „b. macron“.

Tokios pirmosios šalies damos dar nematėme: pasipuošė idealiai jai tinkančiu aksesuaru

Pirmadienį į Lietuvą pirmąkart oficialaus vizito atvyko Prancūzijos prezidentas Emmanualis Macronas ir jo žmona Brigitte Macron. Pirmąją savo vizito dieną jie dalyvavo oficialiuose renginiuose ir šventinėje vakarienėje, o antradienį buvo pakviesti apsilankyti ir MO muziejuje. Kaip ir pirmąją dieną, taip ir antrąją, daugybės dėmesio sulaukė pirmųjų ponių apranga ir jos detalės.
2020-09-30

Vaitulionis – apie sukritikuotą Nausėdienės įvaizdį: palinkėsiu pakantumo viena kitai, nes apie moterišką solidarumą kalbėti yra per anksti

Pirmadienio vakarą į Lietuvą pirmąkart oficialiai atvyko pirmoji Prancūzijos pora – prezidentas Emmanuelis Macronas ir jo sutuoktinė Brigitte Macron. Porą pasitiko Gitanas Nausėda ir jo žmona Diana Nausėdienė. Tiesa, susitikimo metu daug dėmesio teko ir abiejų šalių pirmosioms damoms, mat visai netyčiomis jos pasipuošė ganėtinai panašiai – pasirinko mėlynos spalvos apdarus.
2020-09-29

Nausėdos Macroną ir jo žmoną pakvietė iškilmingos vakarienės: pirmoji Prancūzijos ponia suspindo elegancija

Šio pirmadienio vakarą į Lietuvą pirmąkart oficialiai atvyko pirmoji Prancūzijos pora – prezidentas Emmanuelis Macronas ir jo sutuoktinė Brigitte Macron. Visą vakarą jie lankėsi oficialiuose renginiuose, o 21 valandą Gitano Nausėdos ir Dianos Nausėdienės buvo pakviesti apsilankyti šventinėje vakarienėje Valdovų rūmuose. Tiesa, renginys nepraėjo be netikėtumų – į Valdovų rūmų kiemą atvyko ir greitosios pagalbos automobilis. Vis dėlto kam jis iškviestas, aišku nebuvo.
2020-09-28

Stulbinantis lieknumas: 25 metais už Prancūzijos prezidentą vyresnė jo žmona žavi gerbėjus

Praėjusį pavasarį Emmanueliui Macronui tapus Prancūzijos prezidentu, dauguma ėmė atkreipti dėmesį ir į jo santykius su vyresne žmona Brigitte Macron. Žmones stebino faktas, kad ji – jo buvusi mokytoja, tačiau ilgainiui pasaulis šiuos santykius pripažino. Vis dėlto kokia iš tiesų ta Brigitte Macron? Kalbėdama apie savo santykius su jaunesniu mylimuoju, Brigitte linkusi juokauti: „Žinoma, mudu kartu pusryčiaujame – aš ir mano raukšlės, jis ir jo jaunystė. Viskas taip ir vyksta.
2018-05-28
Į viršų